آی پرسه
همراه لحظه های جوانی
21. مهر 1400 - 11:52
بیرجندرسا-ثبت‌نام کارگاه‌های فرهنگی، هنری، ادبی و مهارت‌های زندگی برخط ویژه فصل پاییز در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،  مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گفت: این کارگاه‌ها در سطح مقدماتی، تکمیلی و پیشرفته برای گروه‌های سنی مختلف شامل در گروه‌های سنی «نوباوه» ۴ سال به بالا، «نوخوان» ۷ سال به بالا، «نونهال» ۹ سال به بالا، «نونگاه» ۱۲ سال به بالا و «نوجوان» ۱۵ سال به بالا پیش بینی شده است.

حمیدی افزود: کارگاه‌های علمی شامل نجوم و زیست شناسی، کارگاه‌های حال خوش زندگی شامل نوجوان جرات‌مند، فن‌بیان، گام به گام تا اندیشه ونوجوان امیدوار، شعر و قصه، کاردستی با دور ریختنی، بازی‌های فکری، کاغذ و تا (اوریگامی) بخشی از کارگاه‌های فرهنگی پیش بینی شده هستند.

وی گفت: با توجه به نیاز سنجی‌های انجام شده، کارگاه‌های هنری از قبیل خط تحریری، نقاشی خلاق ودر سطوح مقدماتی تا پیشرفته، ساخت عروسک‌های نمایشی، نمایشنامه نویسی، سفالگری، پویانمایی مقدماتی و بازیگری نیز در نظر گرفته شده است.

مدیر کل کانون استان افزود: در بخش ادبی کارگاه‌های داستان نویسی، حافظ خوانی، شاهنامه خوانی، نوشتن خلاق و شعر سرایی برای علاقه مندان این حوزه در دستور کار قرا ردارد.

بر اساس این خبر علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این کارگاه‌ها تا روز ۳۰ مهرماه ۱۴۰۰ در پایگاه مجازی کانون استان به نشانی https://khorasanj.kpf.ir مراجعه و ثبت نام کنند.

نظرات کاربران