آی پرسه
همراه لحظه های جوانی
21. مهر 1400 - 7:52
بیرجندرسا-معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی از آغاز ثبت نام مرحله استانی دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان در بیرجند خبر داد.

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، حمید مرادی گفت: دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران با هدف توانمندسازی دانشجویان در گفتمان‌های علمی و با شعار "مناظره، فرصتی برای یادگیری" توسط جهاد دانشگاهی درهفته آخر آبان ماه در سطح دانشگاه‌های استان به صورت حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این مسابقات برای پنجمین سال پیاپی در استان خراسان جنوبی و در سطح دانشگاه‌های استان اجرا می‌گردد، افزود: فراخوان ثبت‌نام این دوره از مسابقات، ۱۵ شهریورماه آغاز و تا ۱۵ آبان ماه نیز ادامه خواهد داشت و دانشجویان علاقه‌مند در دانشگاه‎های استان می‌توانند با مراجعه به صفحه مسابقات ملی مناظرات دانشجویان در سایت جهاد دانشگاهی استان نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی در خصوص نحوه برگزاری این دوره از مسابقات گفت: بر اساس آیین‌نامه مسابقات، شرکت دانشجویان در مسابقه مناظره به صورت گروهی است که هر گروه حداقل شامل ۴ دانشجو است.

وی  ادامه داد: هر گروه یک سرگروه خواهد داشت که باید از بین اعضای تیم مشخص گردد، همچنین یکی از اساتید دانشگاه نیز به عنوان استاد، مسئولیت راهنمایی و مشاوره تیم را بر عهده خواهد داشت.

مرادی اظهار کرد: پس از ثبت‌نام گروه‌های دانشجویی برای شرکت در مسابقات، کلاس‌ها و کارگاه‌های توجیهی و توانمندسازی برگزار می‌شود و در پایان این کارگاه‌ها، گزاره‌های مورد بحث در مسابقات اعلام می‌شود و شیوه برگزاری مسابقات به صورت مجازی برای متقاضیان تبیین می‌گردد.

وی افزود: دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی در استان خراسان جنوبی در ۲۵ لغایت ۲۷  آبان ماه برگزار خواهد شد و تیم‌ها با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت و تیم‌ اول ضمن تجلیل و دریافت هدیه ده میلیون ریالی، به مرحله منطقه‌ای راه خواهد یافت.

وی خاطرنشان کرد:  دانشجویان علاقمند  به مسابقات مناظره می‌توانند با مراجعه سایت جهاد دانشگاهی استان یا تماس با  شماره تلفن ۸- ۳۲۲۱۹۳۵۶ داخلی ۱۱۱ تماس حاصل کنند.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران