آی پرسه
همراه لحظه های جوانی
18. مهر 1400 - 12:14
بیرجندرسا-آیت الله عبادی با بیان اینکه امروز شیطان بزرگ غرب به سرکردگی آمریکا است، گفت: تلاش نیروی های مسلح جمهوری اسلامی ایران برای تأمین صلح و امنیت پایدار است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،  آیت الله «سید علیرضا عبادی» صبح امروز (۱۸ مهر) در دیدار با جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی و مرزبانی خراسان جنوبی به مناسبت هفته ناجا اظهار کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران مایه افتخار است؛ نیروهای انتظامی در سطح دنیا هستند و از جهت شیوه کار، امور فنی، تکنیک و تاکتیک به هم سابهت دارند اما از جهت اهداف و مقاصد ۱۸۰ درجه با هم تفاوت دارند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: در كشورهای مختلف نيروهای مسلح و ارتش‌ها برای حفظ منافع سوء عده ای انسانخوار که برای رسیدن به آرمان شکم و شهوتشان هر جنایتی را انجام می‌دهند و از کثیف‌ترین انسان‌ها مأموریت انجام می دهند اما نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با خدا معامله کرده و این مایه فخر است.

 

وی ادامه داد: نیروهای مسلح کشورهای مختلف برای سركوب ملت های خود مأموریت دارند اما نیروهای مسلح و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به تعبیر حضرت علی علیه اسلام مصداق «فالجنود باذن الله حصون الرّعیّة» و دژ مستحکم مردم هستند.

 

آیت الله عبادی با اشاره به جایگاه انسان کامل در نزد خداوند، تصریح کرد: خداوند بندگانش را دوست دارد و از کفر کافر، فسق فاجر و ظلم ظالم را دشمن دارد و مخالف آن است نه از خود انسان.

 

امام جمعه بیرجند با بیان اینکه متاسفانه بشر در ظلم و جهل تاریخ را سیاه کرده است و زمان معاصر ما به دلیل اینکه دوره آخرالزمان است از هر زمانی خطرناکتر است چون مستکبران برای سلطه بر جهان لحظه به لحظه نفوذ، خونریزی و جنایت انجام می دهد، گفت: ما به سوی آرمان الهی حرکت می کنیم که انسان روی ایمان خود بایستد و خودش را نگه دارد و به جای تعدی به حقوق دیگران ترجیح می دهد ایثار و خدمت به دیگران کند.

 

وی با اشاره به اینکه در صحنه جهان امروز دشمن در هر قالبی شیطنت می کند تا اختلاف و خونریزی ایجاد کند، افزود: امروز شیطان بزرگ غرب به سرکردگی امریکا است و هر جا در دنیا مفاسدی است از  ناحیه اینها است و کسانی که یاریشان می کنند بدتر از آنها هستند.

 

آیت الله عبادی ادامه داد: مستکبران به هر کشور و ملتی که بتوانند تسلط پیدا می کنند و برای آنها فرق نمی کند که ویتنام، سوریه، میانمار، نیجریه، یمن و ... باشد و اینجاست که مانند حیوانات درنده از ظلم و جنایت لذت می برند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه کار نیروی های مسلح جمهوری اسلامی ایران دفاع از نوع انسان است و کارش آدم‌کشی نیست بلکه جلوگیری از آدم‌کشی است، گفت: مستکبران هر جایی آدم قالتاق و زورگویی است بر علیه جان مردم به کار می‌گیرد اما لشکری که دنبال منویات پیامبران و پیشوایان دین می‌رود برای تأمین صلح و امنیت پایدار تلاش می کند همانی که لقب شما است «پلیس هوشمند، امنیت پایدار».

 

وی با اشاره به اینکه دست نیروی های مسلح جمهوری اسلامی ایران را می بوسیم که امنیت کشور را حفظ می کنند، افزود: مستکبران با ظلم و جنایت های فراوان هنوز ادعای حقوق بشر دارند و اکنون هم که داعش هنوز از سر مردم افغانستان دست برنداشتند و اخیر ۲ انفجار ایادی امریکا انجام دادند.

 

امام جمعه بیرجند با اشاره به شکست طرح و برنامه های دشمن در مقابل قدرت ایران اسلامی، بیان کرد: غرب هیچ چیز نمی‌فهمد فقط معنای واژه قدرت و مقاومت را به خوبی می‌فهمد که ای کاش برخی از مسئولان تحمیل شده بر مردم ما هم این را می‌فهمیدند. این مذاکرات و امثال آن همه بهانه است که ما را ضعیف کنند.

نظرات کاربران