آی پرسه
همراه لحظه های جوانی
18. مهر 1400 - 9:29
بیرجندرسا-حکم انتصاب شهرداران ۲ شهر دیگر استان شامل ارسک و عشق‌آباد با تایید استاندار خراسان جنوبی صادر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،  حمید ملانوری حکم انتصاب "رسول عباسی" را به عنوان شهردار ارسک و "صابر یوسفی‌پور" را به عنوان شهردار عشق‌آباد صادر کرد.

استاندار خراسان جنوبی در متن احکام انتصاب این شهرداران قید کرده است: در اجرای تبصره (۳) ذیل بند یک ماده (۸۰) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب ۱/۳/۱۳۷۵ و اصلاحات بعدی، با توجه به پیشنهاد شورای اسلامی شهر و نظر به تعهد و شایستگی، به موجب این حکم جنابعالی را به سمت شهردار منصوب می‌نمایم.

در بخش دیگری از متن این احکام که به صورت جداگانه صادر شده، آمده است: امید است با استعانت از پروردگار یکتا و در نظر گرفتن عدالت در توزیع خدمات و امکانات و مراقبت در انضباط مالی، مطالعه و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها و کوشش در تدوین برنامه راهبری توسعه‌گرا، تعامل با مسوولان، معتمدین و شورای اسلامی شهر، در ایجاد محیط سالم شهری و نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست‌های دولت، موفق باشید.

رسول عباسی و صابر یوسفی‌پور بعد از دریافت این احکام انتصاب، کار خود را در شهرداری‌های ارسک شهرستان بشرویه و عشق‌آباد شهرستان طبس آغاز کردند.

خراسان جنوبی به مرکزیت بیرجند ۱۱ شهرستان و ۳۱ شهر دارد.

پیش از این استاندار خراسان جنوبی با صدور احکام جداگانه، ابلاغ انتصاب شهرداران ۱۱ شهر این استان را صادر کرد.

همزمان با آغاز به کار رسمی ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از ۱۴ مرداد امسال انتخاب شهرداران در دستور کار شوراهای شهر قرار گرفت.

نظرات کاربران