آی پرسه
همراه لحظه های جوانی
7. مهر 1400 - 9:21
بیرجندرسا-معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون چهار میلیارد و ۵۰ میلیون تومان اعتبار به حساب هیات‌های ورزشی استان واریز شده که از این مقدار یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان مربوط به هیات‌های ورزشی شهرستانی بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، محسن قطبی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۲ میلیارد و ۱۵۰ میلیون نیز به حساب هیات‌های ورزشی استانی واریز شده است.

وی افزود: جمعیت، نحوه فعالیت، سند توسعه ورزش قهرمانی، تجهیز خانه‌های ورزش روستایی و اعزام ورزشکاران به مسابقات کشوری از جمله ملاک‌های این اداره کل در تخصیص اعتبارات به هیات‌های ورزشی است.

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: ۴۰۰ هیات ورزشی در خراسان جنوبی داریم که از این تعداد ۴۸ هیات ورزشی استانی و بقیه هیات‌های شهرستانی هستند که همه این هیات‌ها فعالیت دارند.

وی از ثبت‌نام نامزدها برای ریاست هیات‌های ژیمناستیک و کبدی استان خبر داد و افزود: ثبت‌نام برای این هیات‌های ورزشی از چهارم مهر ماه به مدت یه هفته ادامه دارد و انتخابات هیات ناشنوایان استان هم ۱۸ مهر برگزار خواهد شد.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران