آی پرسه
همراه لحظه های جوانی
31. شهريور 1400 - 13:59
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد؛
توزیع ۱۵۰۰ بسته لوازم التحریر در مناطق محروم خراسان جنوبی
بیرجندرسا-مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: در راستای اجرای طرح مهربانی مهر یک هزار و ۵۰۰ بسته لوازم التحریر تهیه و در حال توزیع بین دانش آموزان محروم استان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،  محمدرضا رضایی پیش از ظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: طرح مهربانی مهر در سال جاری در راستای شناسایی و کمک به دانش آموزان در مناطق محروم استان و جمع آوری کمک های خیرین در قالب بسته های لوازم التحریر، لوازم ورزشی و بازی های سرگرمی و فکری و … اجرا شده است.

وی با بیان اینکه در قالب این طرح مدارس مناطق محروم و دارای کانون های دانش آموزی به کیف کمک های اولیه تجهیز شده است، افزود: این طرح در سه مرحله شناسایی، جمع آوری کمک و توزیع از ۵ تیرماه آغاز و تا ۳۰ مهرماه سال جاری ادامه دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به اینکه تا کنون تعداد یک هزار و ۵۰۰ بسته لوازم التحریر با استفاده از ظرفیت خیرین تهیه و در حال توزیع است، گفت: ارزش ریالی این بسته ها نیز حدود ۱۵۰ میلیون تومان بوده است.

وی با بیان اینکه تعداد ۹۰۹ کیف و بسته کمک های اولیه در بین مدارس محروم و دارای کانون در حال توزیع است، عنوان کرد: تاکنون مبلغ ۴۴ میلیون تومان نیز در این خصوص جمع آوری شده است و همچنان ادامه داد.

نظرات کاربران