آی پرسه
همراه لحظه های جوانی
31. شهريور 1400 - 8:36
بیرجندرسا- دومین پویش سفیران حسینی در قالب موکب‌های مجازی اربعین به همت دانشگاه فرهنگیان خراسان جنوبی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، این آیین سه‌شنبه شب به صورت حضوری و برخط و با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر بیرجند برگزار شد.

سرپرست امور پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان خراسان جنوبی در این آیین گفت: به مناسبت ایام اربعین و عزاداری امام حسین (ع) مراسم سوگواری در قالب موکب‌های مجازی از سوی دبیرخانه دومین پویش سفیران حسینی دانشگاه فرهنگیان در این استان برگزار شد.

ایرج مهدی‌زاده هدف از برگزاری پویش سراسری سفیران حسینی را آشنایی با مکتب اهل بیت (ع) و زنده نگهداشتن قیام عاشورا همچنین آشنایی با ارزش‌های به جا مانده از مکتب امام حسین (ع) عنوان کرد و افزود: این پویش هر سال برگزار می‌شود و دامنه پوشش ما کل کشور و به صورت مجازی است.

وی عنوان کرد: قبل از شیوع کرونا دانشجویان دانشگاه فرهنگیان نیز موکب‌هایی را در کشور عراق و داخل کشور برپا می‌کردند که اکنون موکب‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شود.

مهدی‌زاده اظهار داشت: دومین پویش سفیران حسینی با عنوان «سردار شهید حاج قاسم سلیمانی» و با محوریت مدیریت امور پردیس‌های استان قزوین از شنبه ۲۷ شهریور ماه آغاز شد و تا دوشنبه پنجم مهرماه هر شب با محوریت یک استان ادامه دارد.

نظرات کاربران