آی پرسه
همراه لحظه های جوانی
30. شهريور 1400 - 16:22
بیرجندرسا- ۱۰ مهر آخرین مهلت ثبت نام برای نمایشگاه ملی صنایع دستی ۱۰ مهر آخرین مهلت ثبت نام شرکت در سی و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع دستی اعلام شد. به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی، معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان در۱۰ مهر آخرین مهلت ثبت نام برای نمایشگاه ملی صنایع دستی گفتگو با خبرنگار صداوسیما گفت: صنعتگران استان تا تاریخ اعلام شده می‌توانند با نام نویسی در سایت به نشانی www.ihcx.ir برای شرکت در این نمایشگاه اقدام کنند. عباس زاده با بیان اینکه صنعتگران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌توانند از تخفیف هزینه‌های غرفه‌های نمایشگاه بهره‌مند شوند، افزود: صنعتگران برای حضور در این نمایشگاه باید مجوز میراث فرهنگی را دریافت کنند. وی زمان برگزاری این نمایشگاه را ۲۷ تا ۳۰ مهر اعلام کرد و گفت: این نمایشگاه همزمان با نمایشگاه تاسیسات ساختمان و سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،  معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان درگفتگو با خبرنگار صداوسیما گفت: صنعتگران استان تا تاریخ اعلام شده می‌توانند با نام نویسی در سایت به نشانی www.ihcx.ir برای شرکت در این نمایشگاه اقدام کنند.

عباس زاده با بیان اینکه صنعتگران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌توانند از تخفیف هزینه‌های غرفه‌های نمایشگاه بهره‌مند شوند، افزود: صنعتگران برای حضور در این نمایشگاه باید مجوز میراث فرهنگی را دریافت کنند.

وی زمان برگزاری این نمایشگاه را ۲۷ تا ۳۰ مهر اعلام کرد و گفت: این نمایشگاه همزمان با نمایشگاه تاسیسات ساختمان و سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی برگزار می‌شود.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران