آی پرسه
همراه لحظه های جوانی
30. شهريور 1400 - 10:33
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خوسف:
۲ تُن انواع مواد مخدر در خوسف کشف شد
بیرجندرسا-صادقی گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۲ تُن و ۵۵۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در سطح شهرستان خوسف کشف شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،  سرهنگ «کاظم صادقی» امروز (30 شهریور) در شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان با اشاره به اینکه خوسف، شهرستانی  وسیع، پراکنده، کویری و در مسیر انتقال مواد مخدر قرار دارد، اظهار کرد: با وجود محدودیت های موجود در این شهرستان، آمار کشفیات مواد مخدر در سطح استان نسبت به سایر شهرستان ها مطلوب بوده است.

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خوسف با بیان اینکه ریشه بیشتر جرائم و تخلفات، مواد مخدر است، گفت:  یکی از مهمترین برنامه ها و اولویت های ناجا مبارزه با مواد مخدر است که هر ساله ابلاغ می شود.

 

 صادقی تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون دو تُن و 550 کیلوگرم انواع مواد مخدر در سطح شهرستان خوسف کشف شده است که بیشترین مواد مخدر  کشف شده با یک تن و 943 کیلو از نوع تریاک بوده است.

 

وی ادامه داد: همچنین از این مقدار، 217 کیلو و 100 گرم مرفین و بیش از 76 کیلوگرم هروئین و 311 کیلو حشیش کشف شده است.

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خوسف از دستگیری 124 نفر در شهرستان خوسف خبر داد و افزود: از ابتدای امسال تعداد پنج نفر خرده فروش، 82 قاچاقچی و 37 نفر معتاد دستگیر شده اند.

 

صادقی با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون در مجموع 52 دستگاه خودرو توقیف شده است، اضافه کرد: مقابله با پدیده خرده فروشی مواد مخدر در شهرستان از جمله اولویت ها است و در این راستا تاکنون چهار پاتوق استعمال و توزیع مواد مخدر پلمپ شده است.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران