آی پرسه
همراه لحظه های جوانی
30. شهريور 1400 - 11:54
بیرجندرسا-امام جمعه نهبندان گفت: اقدامات انجام شده توسط استاندار برای رفع محرومیت از استان خراسان جنوبی، قابل تحسین است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،  حجت الاسلام عباسعلی خزاعی در جمع نمازگزاران روستای حیدرآباد که استاندار خراسان جنوبی نیز حضور داشت، افزود: زمانی که موضوع رفتن آقای معتمدیان (استاندار خراسان رضوی) به مشهد قطعی شده بود، دغدغه همه ما این بود که مبادا فرد ناآشنا به استان، جانشین وی شود.

امام جمعه نهبندان گفت: آقای ملانوری با اشرافی که به مسایل استان داشت، طی این مدت کوتاه اقدامات خوب و ارزنده‌ای را انجام داده، به گونه‌ای که چرخ توسعه استان سریع‌تر از قبل به چرخش درآمده است.

وی ضمن قدردانی از زحمات استاندار اظهار داشت: چند مرتبه سفر به نهبندان در بازه زمانی کوتاه، جلسات شبانه و پیگیری‌های مجدانه، نشان دهنده توجه مدیریت عالی استان به مناطق محروم است.

حجت الاسلام خزاعی افزود: اقدامات انجام شده توسط استاندار خراسان جنوبی برای رفع محرومیت از استان قابل تحسین است و وی در همین مدت کوتاه ثابت کرده که استاندار سختکوش، جهادی و متعهد است.

وی اظهار امیدواری کرد: این اقدامات و برنامه‌هایی که به خوبی پایه‌ریزی شده، ادامه یابد تا به زودی شاهد رفع مشکلات استان باشیم.

استاندار خراسان جنوبی روز گذشته (دوشنبه) با سفر به شهرستان نهبندان از بازار دام سبک و سنگین، کشتارگاه دام و ایستگاه قرنطینه دام حیدرآباد نهبندان بازدید کرد که این پروژه‌ها با مشارکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و پیشرفت فیزیکی بالا در انتظار بهره‌برداری است.

وی صبح دیروز از ایستگاه تحقیقات شتر و گونه‌های مرتعی طرح هاب شتر در دشت بجد شهرستان بیرجند هم بازدید کرد.

ملانوری در ادامه این سفر یک روزه از بازارچه دوکوهانه در نهبندان و به‌صورت سرزده از بازارچه مرزی ماهیرود واقع در شهرستان سربیشه بازدید کرد.

این بازدیدها با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، جمعی از مدیران کل ستادی و استانی همچنین امام جمعه و فرماندار نهبندان و مسوولان شهرستان‌ انجام شد.

خراسان جنوبی ۱۱ شهرستان دارد و نهبندان در ۲۰۰ کیلومتری جنوب بیرجند است.

نظرات کاربران