آی پرسه
همراه لحظه های جوانی
28. شهريور 1400 - 10:39
بیرجندرسا-استاندار خراسان جنوبی گفت: امروز ایران اسلامی یکی از امن ترین کشورهای جهان است و حضور ایران در منطقه حضور جدی و تاثیرگذار است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،  صبح امروز استاندار در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی استان از پرسنل  نیروی انتظامی استان به منظور ایجاد امنیت و همکاری در حوزه مبارزه با بیماری کرونا طی این مدت قدردانی کرد.

آقای ملانوری وجود امنیت و سلامت را از مهمترین نعمت های خداوند برشمرد و افزود: امروز در حوزه امنیت و سلامت تمام نیروهای انتظامی در رده های مختلف حضور فعال و همکاری نزدیک دارند.

وی با اشاره به فرا رسیدن ایام اربعین حسینی به قیام و اهداف امام حسین (ع) اشاره کرد و گفت:  مکتب امام حسین درس خدمت ، ایثار و از خودگذشتگی و مقاومت و شهادت برای ما به ارمغان آورده است.

استاندار افزود: امروز ایران اسلامی یکی از امن ترین کشورهای جهان است و حضور ایران در منطقه حضور جدی و تاثیرگذار است.

آقای ملانوری با تشکر از کارکنان نیروی انتظامی استان در رده های مختلف از سردار فرشید قدردانی کرد.

فرمانده انتظامی استان نیز در این مراسم گفت: از ابتدای سال تاکنون ۴۰ تن مواد مخدر از قاچاقچیان موادمخدر و همچنین ۲۶۸ هزار لیتر مواد سوختنی طی این مدت کشف و ضبط شده است.

سردار فرشید افزود: در بحث سرقت کالا نیز از ابتدای سال ۷۰ درصد سرقت‌های انجام شده که عمدتا از سرقت‌های کوچک بوده است کشف و عامل آن بازداشت شد.

در پایان این مراسم استاندار و فرمانده نیروی انتظامی استان از نمایشگاه دفاع مقدس بازدید کردند.

در این نمایشگاه تصاویری از شهدای ۸ سال دفاع مقدس، شهدای نیروی انتظامی  و شهدای امنیت و انواع کتب و وسایل و ادوات مربوط به نیروی انتظامی و تصاویری از عملکرد پلیس در زمینه‌های مختلف به نمایش گذاشته شده است.

نظرات کاربران