آی پرسه
قرعه کشی بزرگ همراه اول
27. شهريور 1400 - 11:00
بیرجندرسا-متهمی که با دسترسی به حساب کاربر‌ی سامانه دانشجویی شاکی موجب بر هم زدن انظباط کلاس‌های مجازی شده بود، دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،  رئیس پلیس فتای خراسان جنوبی گفت: در پی شکایت خانم جوانی مبنی بر اینکه شناسایی عامل هک سامانه دانشجوییفردی ناشناس با دسترسی به نام کاربری و پسورد سامانه دانشجویی‌ام به کلاس‌های درسی اینجانب ورود پیدا کرده و موجب برهم زدن انضباط کلاس‌های مجازی شده و همچنین تمرین‌های درسی بنده را تغییر داده است، پرونده‌ای در این رابطه تشکیل شد و در دستور کار کارشناسان پلیس قرار گرفت.

سرهنگ محمدپور افزود: افسران پلیس فتا با توجه به مستندات شاکی و بررسی‌های اولیه و اقدامات فنی و پلیسی، متهم را شناسایی ، پرونده وی را تکمیل و به مراجع قضایی ارسال کردند.

وی به هموطنان هشدار داد: اطلاعات حساب کاربری خود را در اختیار دیگران قرار ندهند و در صورتی که افراد دیگری امور دانشجویی آنها را انجام دادند بلافاصله نسبت به تغییر رمز اقدام کنند.

سرهنگ محمدپور  گفت: شهروندان هشدار‌های پلیس فتا را جدی بگیرند و در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی یا پیام رسان‌های موبایلی موضوع را از طریق نشانی پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی گزارش کنند.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران