آی پرسه
23. شهريور 1400 - 16:29
بیرجندرسا-نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از رئیس جمهور برای سفر به خراسان جنوبی، از تصمیمات خوبی که در حوزه های مختلف استان گرفته شد، قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،  آقای نخعی در صحن علنی مجلس ضمن تشکر از رئیس جمهور برای سفر به خراسان جنوبی گفت: از تصمیمات خوبی که در زمینه انتقال آب، تامین زیرساخت ها حل مشکلات عدیده مرزنشینان و بازنگری در طرح توسعه نهبنندان گرفته شد ، سپاسگزاری می کنم.

وی افزود: این سفر و تصمیماتی که گرفته شد برای مردم امیدبخش و روحیه بخش بود و امیدواریم مسئولان اجرایی و وزیران محترم تمام همت و تلاش خود را جهت اجرایی شدن این تصمیمات به کار گیرند.

نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی در خصوص واکسن نیز ضمن تشکر از دولت و وزارت بهداشت برای تامین بسیار خوب واکسن طی هفته های گذشته گفت: این امر نشان داد که گره زدن مسائل کشور به تحریم ها بیشتر از آن که واقعی باشد آدرس غلط دادن به جامعه بود.

آقای نخعی از کمبود واکسن برکت در استان گفت و افزود: انتظار می رود این واکسن که مورد مطالبه بخش زیادی از مردم ولایتمدار استان است هر چه زودتر تامین شود.

وی گفت: وضع دام در کشور با توجه به خشکسالی ها به خصوص در خراسان جنوبی بسیار بغرنج و اسفناک است و کمبود نهاده های دامی از یک طرف و ترکیب و فرمولی که برای خرید تضمینی دام در نظر گرفته شده دامداران و عشایر ما را بسیار مستاصل کرده است. چرا با مافیای دام که پا روی گلوی مردم گذاشتند برخورد نمی شود.

نظرات کاربران