آی پرسه
23. شهريور 1400 - 11:19
بیرجندرسا-رئیس اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی از اجرای ۲ هزار و ۶۴ کیلومتر خط‌کشی در سطح محورهای اصلی، فرعی و روستایی استان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، سجاد احمدی شاهرخت صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: خط‌کشی راه‌ها ضمن اینکه از ضروری‌ترین نوع علایم ایمنی است از عوامل اصلی منظم‌کردن حرکت وسایل‌نقلیه و آگاهی‌دادن به مترددین جاده‌ای نیز است لذا از مهم‌ترین عوامل برای ایمنی جاده‌ها محسوب می‌شود.

وی بیان داشت: از این رو این اداره‌کل در راستای تأمین ایمنی محورهای استان اقدامات درخور توجهی در بحث خط‌کشی محورها در دستور کار خود داشته که می‌توان به ۳ هزار و ۳۶۰کیلومتر خط‌کشی طول مسیر در سال گذشته اشاره کرد.

رئیس اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی افزود: احیای خط‌کشی در محورهای مواصلاتی استان با اولویت محورهای شریانی در دستور کار این اداره است لذا اکثر محورهای شریانی و اصلی استان که در سال گذشته خط‌کشی در آن‌ها صورت پذیرفت.

احمدی در پایان خاطرنشان کرد: با عنایت به تلاش‌های فراوان انجام پذیرفته توسط عوامل راهداری استان سعی شده در هیچ یک از محورهای شریانی و اصلی استان مشکلی از بابت خط‌کشی مشاهده نگردد.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران