آی پرسه
19. شهريور 1400 - 18:08
بیرجندرسا-آیت الله عبادی با بیان اینکه هوشیاری مسئولین بهترین پاسخ به توطئه های دشمن است، گفت: این مردم به دلیل دسترسی به آرمان های انقلاب اسلامی از امید برخوردار هستند و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری مشکلات را با مردم در میان بگذارید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،  آیت الله «سیدعلیرضا عبادی» عصر امروز (۱۹ شهریور) در نشست رئیس جمهور با نخبگان خراسان جنوبی اظهار داشت: انتخاب آیت الله رئیسی به عنوان رییس جمهور تبریکی برای مردم با فرهنگ خراسان جنوبی است.

 

نماینده ولی فقيه در خراسان جنوبی با اشاره به انتخابات ۱۴۰۰ گفت: در انتخابات ۱۴۰۰ خداوند متعال به قلوب با ایمان مردم عزیز الهام فرمود  و دست غیب الهی بار دیگر زمینه را برای دسترسی به آرمان های انقلاب اسلامی را فراهم کرد و این موضوع جای تبریک دارد و تمام آن برکت است.

 

وی ادامه داد: مردم خراسان‌جنوبی ۱۵ سال قبل با بصیرت خود این تشخیص را دادند و در این مرحله نیز بالاترین شرکت و رای را در انتخابات ۱۴۰۰ در سطح کشور کسب کردند.

 

آیت الله عبادی با اشاره به توطئه های پنهان گفت: هوشیاری مسئولین پاسخ به این توطئه ها است و برای دشمن این پاسخ ها بسیار گران خواهد بود و بدانید که در مسایل امنیتی باید بسیار حساس بود.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه مردم و دولت در نظام مقدس جمهوری اسلامی یک واحد هستند، افزود: با امیدی که در مردم به دلیل دسترسی به آرمان های انقلاب حاصل شده است با صحنه های خوبی رو به رو هستیم اما طبق فرمایشات مقام معظم رهبری مشکلات را با مردم در میان بگذارید.

 

آیت الله عبادی در پایان بیان کرد: رسانه های مجازی و غیر مجازی تبیین کنند که این دولت در چه شرایطی روی کار آمده است تا مردم انتظارات عادلانه ای داشته باشند و مشکلات انباشته یکی پس از دیگر با صبرانقلابی و آگاهی کافی حل شود.

نظرات کاربران