آی پرسه
18. شهريور 1400 - 13:40
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس:
رئیس جمهور به خراسان جنوبی سفر می کند
بیرجندرسا-نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس از سفر احتمالی رئیس جمهور به خراسان جنوبی خبر داد و گفت: سفر عصر امروز به صورت سرزده است که برنامه هایی را برای نظارت خواهند داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، سلمان اسحاقی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: این سفر تا فردا ۱۹ شهریور ماه خواهد بود و رئیس جمهور موضوعاتی را در شورای اداری به آنها می‌پردازد و استاندار و مدیران استان را مستقیم مورد خطاب قرار خواهند داد.

وی تصریح کرد: این برنامه سفرهای سرزده یک اتفاق بسیار زیبا و مبارکی است چرا که رئیس جمهور برای اولین بار مطالبه گری خواهد کرد.

به گفته وی همواره مردم از دولت و رئیس جمهور مطالبه داشتند ولی برای اولین بار آقای رئیسی به عنوان نماینده مردم از مسئولان مطالبه گری می‌کند.

نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: موضوعات، نیازها و کاستی‌هایی در استان وجود دارد که رئیس جمهور به عنوان قوی‌ترین فرد و مطالبه گر به آنها خواهد پرداخت، چرا که معتقد هستند نیازهای مردم باید در اسرع وقت رسیدگی شود و نباید معطل شوند.

اسحاقی اعلام کرد: ممکن است برخی از شهرستان‌ها برای عدم حضور رئیس جمهور گلایه کنند ولی باید بدانند که این سفر رسمی نیست و سفر رسمی ایشان در آینده خواهد بود که به شهرستان‌ها سفر خواهند کرد.

نظرات کاربران