آی پرسه
همراه لحظه های جوانی
16. شهريور 1400 - 15:25
بیرجندرسا- فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی از کشف ۹۷ کیلوگرم مواد افیونی از نوع حشیش و تریاک در بازرسی از یک سواری پژو در شهرستان سربیشه خبر داد و گفت: در این رابطه یک متهم دستگیر شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،  سردار ناصر فرشید ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان سربیشه اخباری دریافت کردند که سوداگران مرگ قصد دارند یک محموله مواد مخدر را در محورهای فرعی این شهرستان حمل و به نقاط مرکزی کشور منتقل کنند که بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی بیان داشت: مأموران انتظامی هنگام گشت‌زنی در محورهای فرعی شهرستان سربیشه به یک سواری پژو ۴۰۵ که در حال حرکت بود مشکوک شدند و به راننده خودرو دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی افزود: راننده سواری پژو به محض مشاهده مأموران متواری شد که با انجام اقدامات پلیسی خودرو متوقف و در بازرسی از آن ۹۷ کیلو مواد مخدر شامل ۶۹ کیلو حشیش و ۲۸ کیلوگرم تریاک کشف شد.

فرشید اضافه کرد: مأموران در این رابطه یک خودرو توقیف و یک متهم دستگیر و به مراجع قضایی معرفی کردند.

وی خاطرنشان کرد: برخورد نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر قاطع و بدون اغماض خواهد بود و پلیس اجازه جولان و سرکشی به برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی را نخواهد داد.

نظرات کاربران