آی پرسه
2. شهريور 1400 - 14:52
در اولین روز از هفته دولت؛
۳ پروژه زمین چمن مصنوعی در طبس افتتاح شد
بیرجندرسا-همزمان با اولین روز از هفته دولت زمین چمن مصنوعی روستاهای «جمز، خسروآباد و کریت» شهرستان طبس با حضور جمعی از مسئولان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،  در اولین روز هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت شهیدان رجایی و باهنر با حضور مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان و جمعی از مسئولان و مردم سه پروژه ورزشی در شهرستان طبس به بهره برداری رسید.

 

حسن عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در این مراسم گفت: در هفته دولت تعداد ۲۸ پروژه ورزش و جوانان با مساحت ۷۲ هزار و ۷۲۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۲۱۰ میلیارد ریال در شهرستان های استان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید‌.

 

وی افزود: از این تعداد ۱۲ پروژه با مساحت ۲۰ هزارمتر مربع و اعتبار هزینه شده بیش از ۹۰ میلیارد ریال در شهرستان طبس افتتاح و به بهره برداری می رسد.

 

بر اساس این گزارش؛ چمن مصنوعی روستای جمز با مساحت ۱۵۰۰ متر مربع و اعتبار هزینه شده ۷ میلیارد ریال، چمن مصنوعی فوتبال سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با مساحت ۱۵۰۰متر مربع و اعتبار هزینه شده هفت میلیارد و زمین چمن مصنوعی فوتبال شهید جعفری با مساحت ۱۵۰۰متر مربع و اعتبار هزینه شده هفت میلیارد ریال امروز به بهره برداری رسیدند.

نظرات کاربران