آی پرسه
31. مرداد 1400 - 10:25
مدیر ستاد کانون های مساجد خراسان جنوبی:
مسابقه عکس موبایلی «روایت عشق» در خراسان جنوبی برگزار می شود
بیرجندرسا-حجت الاسلام سبزه کار گفت: به همت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری خراسان جنوبی مسابقه عکس موبایلی «روایت عشق» ویژه ایام محرم و صفر برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، حجت الاسلام «ابراهیم سبزه کار» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در بیرجند اظهار کرد: مسابقه عکس موبایلی «روایت عشق» ویژه ایام محرم و صفر برگزار می شود.

 

مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی افزود: شرکت در این مسابقه برای تمامی هنرمندان و علاقه مندان به عکاسی در استان خراسان جنوبی آزاد است، همچنین این مسابقه برای اعضای کانون فرهنگی و هنری مساجد استان به صورت ویژه امتیاز خواهد داشت.

 

وی بیان کرد: جلوه هایی از حضور مردم در عزادرای های حسینی، مشارکت مردم در ایام سوگواری سالار شهیدان و اربعین حسینی، مراسم عاشورا و اربعین و اماکن مذهبی و تاریخی، فرهنگ بومی در عزاداری، جلوه هایی از نماز عزاداران حسینی و نماز ظهر عاشورا و حضور کودکان در عزاداری از موضوعات مسابقه عکس سوگواره است.

 

مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی با بیان اینکه علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند حداکثر پنج عکس را یکی از پیام رسان های ایتا، آی گپ، سروش و واتساب به شماره 0915609558 ستاد کانون های فرهنگی و هنری استان ارسال نمایند، گفت: عکس ها باید با موبایل گرفته و ارسال شود و ویرایش عکس ها تا جایی که به اصالت تصویر خدشه ای وارد نکند فقط در حد رنگ، نور و برش مجاز است.

 

وی در پایان ادامه داد: مهلت ارسال آثار تا 15 مهرماه امسال است و شرکت کنندگان بایستی نام شهر، نام خانوادگی و شماره تماس خود را ذکر کنند.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران