آی پرسه
28. تير 1400 - 15:37
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به اهمیت رزمایش مؤمنانه و خواب و خیال‌های واهی دشمنان، گفت: اجرای رزمایش کمک‌های مؤمنانه و ارائه خدمات انسانی موجب شد دشمن در جبهه بهداشت و درمان، عرصه سیاسی و محاصره اقتصادی ملت ایران شکست بخورد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،  آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی ظهر امروز در نشست اعضای قرارگاه نهضت خدمت‌رسانی خراسان‌جنوبی، اظهار داشت: خدمت‌گزاری به مردم دارای برکات زیادی است که با اعداد و ارقام قابل ارائه نیست.

وی تبیین کرد: در مسئله گزارش دادن اعداد و ارقام محدودیت دارد اما در کارهای خیر، الهی و انسانی اعداد و ارقام چیزی نیست که روی صفحه‌ای نوشته شود یا در جلسه‌ای گزارش شود زیرا نمی‌توان برای آن حد و حدود مشخص کرد.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به برگزاری رزمایش کمک مؤمنانه در دهه ولایت و امامت خطاب به اعضای قرارگاه نهضت خدمت‌رسانی، بیان داشت: به کاری که به صورت خدایی توسط شما انجام می‌شود اجر نامحدود عنایت می‌شود اما این کارهای خیر آثار وضعی هم دارد.

عبادی اضافه کرد: در حال حاضر به برکت اهل بیت(ع) شما در آستانه عید قربان هستید که در موضوع کمک‌های مؤمنانه حالت ویژه‌ای دارد بعد از آن نیز عید غدیر و پیشوایی امیرالمومنین علی(ع) است که دوست و دشمن نسبت به حضرت ارادات خاصی دارند، حتی دشمنان نمی‌توانند بزرگی و ویژگی‌های حضرت علی(ع) انکار کنند.

وی با اشاره به اهمیت رزمایش مؤمنانه و خواب و خیال‌های واهی دشمنان، تصریح کرد: اجرای رزمایش کمک‌های مؤمنانه و ارائه خدمات انسانی موجب شد دشمن در جبهه بهداشت و درمان، عرصه سیاسی و محاصره اقتصادی ملت ایران شکست بخورد.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی به تلاش‌های دشمن مبنی بر ایجاد تنش و اغتشاش در کشور اشاره کرد و گفت: دشمنان هر روز برای شورش‌های خیابانی، پیام‌ها و فراخوان‌هایی صادر می‌کردند و سعی در آشوب و نابسامانی در داخل کشور داشتند اما خود آن‌ها افتضاح به بار آوردند که انتخابات فرانسه با درصد مشارکت خیلی پایین نمونه بارز مفتضح شدن آن‌ها است.

عبادی اضافه کرد: در تحریم‌های ظالمانه تحمیلی دشمن توطئه‌هایی تدارک دیده بود و با ایجاد ناامیدی، فشار حداکثری را علیه ملت ما تحمیل کردند علاوه بر این‌ها ویروس کرونا هم شیوع پیدا کرد و خیلی از جایگاه‌هایی که می‌شد با مردم حرف زد تعطیل شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با وجود تمام دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمن خدای متعال برکت داد و انتخابات پرشور در جمهوری اسلامی و سوریه دشمن را مأیوس کرد و به خاک سیاه نشاند.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران