آی پرسه
7. تير 1400 - 9:42
بیرجندرسا-مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان جنوبی گفت: در طرح «میلاد نور تا عید سعید قربان» همه اعضایی که منابع امانی خود را در تاریخ‌های یکم تا ۳۰ تیرماه به کتابخانه عودت دهند مشمول تخفیف ۱۰۰ درصدی جرائم دیرکردی مربوط به دوران کرونا و قبل از آن خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، «محمود حاجی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در بیرجند اظهار داشت: در راستای تکریم اعضای کتابخانه های عمومی استان و تشویق آن ها به بازگشت منابع امانتی خود، طرح میلاد نور تا عید سعید قربان در کتابخانه های عمومی استان اجرا می‌شود.

 

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان جنوبی در ادامه بیان کرد: در این طرح همه اعضای که منابع امانی خود را در تاریخ‌های یکم تا ۳۰ تیرماه به کتابخانه عودت دهند، مشمول تخفیف ۱۰۰ درصدی جرائم دیرکردی مربوط به دوران کرونا و قبل از آن خواهند شد.

 

وی با بیان اینکه مدت امانت یک کتاب ۱۴ روز است، ادامه داد: در صورت تأخیر در بازگشت به ازای هر روز مبلغی به عنوان جریمه دیرکرد دریافت می‌شود که در این دوره، این جرائم مورد بخشودگی قرار گرفته است.

 

وی با اشاره به اینکه این بخشیدگی جرایم شامل تمام کتاب‌های امانی دارای تأخیر بوده و بازه زمانی خاصی ندارد، گفت: از اعضای کتابخانه‌های عمومی استان درخواست می شود تا با عودت به موقع کتاب‌ها امکان استفاده عموم مردم از منابع کتابخانه‌ها را فراهم کنند.

 

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان جنوبی در پایان بیان کرد: ۸۰ کتابخانه نهادی و مشارکتی در استان وجود دارد که در این کتابخانه ها ۴۹ هزار و ۶۹۴ نفر عضو هستند.

نظرات کاربران