13. اسفند 1399 - 15:50
بیرجندرسا-رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی گفت: صنوف آلاینده شهر بیرجند بر اساس یک جدول زمان بندی تا ۶ ماه نخست سال آینده، به خارج شهر منتقل می شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،  حجت الاسلام حمیدی در چهارمین نشست شورای پیشگیری از وقوع جرم با اشاره به گلایه مردم از وجود صنوف آلاینده در مرکز شهرگفت: با کمک سازمان‌های خدماتی و تسریع درفراهم کردن زیر ساخت‌های سایت جدید، صنوف آلاینده هرچه سریع‌تر به محل جدید منتقل شوند.

حجت الاسلام حمیدی در ادامه به مناسبت در پیش بودن چهارشنبه پایان سال، کرونا و مواد غیر استاندارد آتش زا را دو خطربزرگ در این مناسبت دانست و از مردم خواست این مراسم را بدون تجمع و به دور از خطر در خانه در کنار هم بگذرانند.

طرح نماد آموزش و پرورش (رصد مشکلات اجتماعی دانش آموزان) سومین موضوع این نشست بود که رئیس کل دادگستری استان در این خصوص گفت: امسال با توجه افزایش نگرانی‌ها به دلیل آموزش‌های مجازی، ایجاد یک میز خدمت با شماره چهار رقمی ۱۵۷۰ در دستور کار است تا از بروز مشکلات احتمالی پیشگیری شود.

در این جلسه از اجرایی شدن دستورالعمل رئیس قوه قضائیه در خصوص ترک فعل مدیران از امروز خبر داده و مقرر شد سازمان بازرسی استان این دستورالعمل را به تمامی ادارت ابلاغ کند.

نظرات کاربران