13. اسفند 1399 - 9:28
بیرجندرسا-دادستان بشرویه با اشاره به اینکه عملکرد مسؤولین زیر ذره‌بین دقیق دستگاه قضایی است، گفت: دستگاه قضا عملکرد مسؤولین را بررسی می‌کند و در صورت ترک فعل و تخلف از قانون توسط هر مسؤولی، اقدام قانونی مربوطه بدون هیچ گونه مماشاتی صورت خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، احسان خسروی صبح امروز در گفت گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بشرویه اظهار داشت: برای رسیدگی به موضوعات و موانع تولیدی و اقتصادی هیچ کمبود و کاستی در قوانین موجود نداریم.

وی افزود: بر اساس قوانین، دستگاه قضایی حق پیگیری حقوق مردم را دارد و دادستان هم به عنوان مدعی‌العموم حقوق ضایع شده مردم را پیگیری می‌کند.

دادستان بشرویه با اشاره به اینکه عملکرد مسؤولین زیر ذره‌بین دقیق دستگاه قضایی است، تأکید کرد: دستگاه قضا عملکرد مسؤولین را بررسی می‌کند و در صورت ترک فعل و تخلف از قانون توسط هر مسؤولی، اقدام قانونی مربوطه بدون هیچ گونه مماشاتی صورت خواهد گرفت.

خسروی افزود: هر هفته به صورت مستمر دو یا سه بار از کارگاه‌های تولیدی سطح شهرستان بازدید داریم و مشکلات را بررسی می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه تاکنون چند واحد تولیدی در همین بازدیدهای هفتگی احیا و فعال شده‌اند، تصریح کرد: بسیاری از مشکلات اقتصادی و تولیدی در همین شهرستان قابل حل می‌باشد و چنانچه نیاز شد حل مشکلات را در سطح استانی و ملی هم پیگیری خواهیم کرد.

دادستان بشرویه با اشاره به بحث کمبود خوراک دام در این شهرستان بیان داشت: متاسفانه کمبود خوراک دام در تمام کشور وجود دارد که شهرستان بشرویه هم از آن مستثنی نیست که باید همه دستگاه‌ها در این خصوص تمام وظایف خود را انجام بدهند.

خسروی تصریح کرد: توزیع نامناسب خوراک سبب مشکلات بسیاری برای کشاورزان شده است و ما هم به دستگاه‌های مربوطه تاکید کرده‌ایم که نظارت‌ها بیشتر و دقیق‌تر شود تا هرچه زودتر این مشکل نیز مرتفع گردد.

نظرات کاربران