12. اسفند 1399 - 12:50
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تاکید کرد؛
لزوم استفاده از ابزار هنر جهت تبلیغ دین مبین اسلام
بیرجندرسا-آیت الله عبادی با بیان اینکه تربیت و پرورش نیرو لازمه تبلیغ دین مبین اسلام است، گفت: مبلغان باید با استفاده از ابزار هنر به مقابله با تبلیغات دشمن و دجالان امروز بپردازند و به استکبار اجازه ندهند که جامعه بشری و اسلام را نابود کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،  آیت الله «سیدعلیرضا عبادی» پیش از ظهر امروز (12 اسفند) در دیدار با اعضای ستاد نظام جامع تبلیغ خراسان جنوبی اظهار کرد: کسانی که شرایط تبلیغ دین مبین اسلام را دارند باید با محتواهای غنی و تخصصی به میدان بیایند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به شیوه های تبلیغ دین اسلام اشاره کرد و گفت: با هر شیوه ای نمی توان موفق بود و برای تبلیغ دین باید از شیوه های کارشناسی شده و اصولی استفاده شود.

 

وی با بیان اینکه تربیت و پرورش نیرو لازمه تبلیغ دین مبین اسلام است، افزود: به خاطر شرایط دنیای امروز کار تبلیغ دین باید تسریع شود و نباید آن را به فردا بیاندازید.

 

آیت الله عبادی با اشاره به موضوع دجال عنوان کرد: دجال دروغگویی است که حق را پایمال می کند و باطل را در پوشش حق جلوه می دهد و دجال همین شرایط رسانه ای است که در دنیا مشاهده می کنید.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه دجال اکنون با استفاده از فضای مجازی قتل عام می کند، تاکید داشت: در چنین شرایطی برای مقابله با دجال باید نیروی محقق و مبلغ و پژوهش گر تربیت کنید و رسانه های مجازی و حقیقی باید در اختیار مبلغین قرار گیرند.

 

وی با تاکید بر اینکه کرونا به یک بازی خطرناک سیاسی تبدیل شده است، افزود: از طریق این بیماری می خواهند مردم را از یکدیگر جدا کنند و باعث تعطیلی مساجد، کلیساها و مجالس شوند و جمعیت جهان را کاهش دهند.

 

آیت الله عبادی بیان کرد: اولویت امروز این است که با ایجاد هماهنگی بین دستگاه های فرهنگی و مذهبی دفع ضرر کنید و جنگ فرهنگی، اراده ها و فکری بسیار مهم تر از جنگ فیزیکی است و بدانید که اکنون دشمن به دنبال شکستن اراده مردم است.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه استکبار به دنبال متنفرکردن مردم دنیا از اسلام است، ادامه داد: استکبار به دنبال کاهش جمعیت مسلمانان است و می خواهد مسلمانان را با استفاده از ایجاد گروه های مختلفی از جمله داعش و از طریق شیوه های نوین تبلیغاتی به عنوان انسان های بی منطق و آدم خوار معرفی کند.

 

وی تاکید کرد: نیروی متناسب جهت مقابله با تبلیغات دشمن تربیت کنید و با هر گونه مانعی خود را تطبیق دهید و با استفاده از ابزار هنر به مقابله با تبلیغات دشمن بپردازید و نگذارید جامعه بشری و اسلام را نابود کنند.

 

آیت الله عبادی در پایان گفت: فرصت ها جهت تبلیغ دین و حق را از دست ندهید و بدانید که امروز در مقابل دجال کار می کنید و این موضوع ساده نیست.

 

نظرات کاربران