6. اسفند 1399 - 7:47
بیرجندرسا-مدیر کانون فرهنگی قمر بنی هاشم(ع) روستای هودر طبس از برگزاری مسابقه نقاشی«پدر عزیزم» به مناسبت ولادت حضرت علی(ع) برای سنین ۹ تا ۱۷ سال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، «علی عاملی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در بیرجند اظهار داشت: کانون فرهنگی قمر بنی هاشم(ع) روستای هودر طبس هر سال به مناسبت گرامیداشت سالروز ولادت حضرت علی (ع) مراسم جشنی را برگزار می کرده است.

 

مدیر کانون فرهنگی قمر بنی هاشم(ع) روستای هودر طبس در ادامه بیان کرد: سال های گذشته در روز ولادت حضرت علی(ع) به اجرای نمایشنامه و سرود و مولودی خوانی می پرداختیم.

 

وی با بیان اینکه امسال به خاطر شیوع ویروس کرونا جشن کوتاهی با رعایت پروتکل های بهداشتی توسط کانون در 13 رجب برگزار می شود، افزود: به خاطر زردشدن وضعیت شیوع ویروس کرونا در طبس تنها یک برنامه مولودی خوانی در این مراسم در دستور کار قرار دارد.

 

عاملی با اشاره به اینکه مسابقه نقاشی با عنوان«پدر عزیزم» توسط کانون به مناسبت ولادت حضرت علی(ع) اجرا می شود، ادامه داد: این مسابقه با محوریت حضرت علی(ع) و پدران است و علاقمندان گروه سنی 9 تا 17 سال می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

 

مدیر کانون فرهنگی قمر بنی هاشم(ع) روستای هودر طبس در ادامه عنوان کرد: علاقمندان تا روز چهارشنبه 6 اسفند می توانند در این مسابقه نقاشی شرکت کنند و در روز ولادت حضرت علی (ع) به 15 نفر از برگزیدگان جوایزی اهدا خواهد شد.

 

وی در پایان گفت: کانون فرهنگی قمر بنی هاشم(ع) روستای هودر طبس در نظر دارد تا مسابقه دلنوشته ای نیز در فضای مجازی به مناسبت ولادت حضرت علی(ع) برگزار کند.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران