25. بهمن 1399 - 11:57
بیرجندرسا-تهیه‌کننده سریال "پایتخت" در گفت‌وگویی با خبرنگار تسنیم با تأیید شروع ساخت ۲ قسمت پایانی فصل ششم از تلاش برای پخش در شب عید نوروز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از تسنیم، چندی پیش خبر ساخت دو قسمت پایانی فصل ششم سریال "پایتخت" را سیروس مقدم اعلام کرد و حتی به ساخت فصل هفتم در سال 1400 هم اشاره کرد. 

الهام غفوری امروز در گفت‌وگویی با خبرنگارخبرگزاری تسنیم  با تأیید شروع ساخت این دو قسمت پایانی در مازندران، گفت: تصویربرداری دو قسمت پایانی فصل ششم در مازندران آغاز شد. کاری که به خاطر کرونا ناتمام ماند و حالا کار شروع شده تا پرونده فصل ششم بسته شود.

او درباره پخش دو قسمت پایانی تأکید کرد: پخش قطعی نشده اما تلاش‌مان این است که در شب عید نوروز پخش شود و امیدوارم این اتفاق بیفتد و کام مردم شیرین شود. 

 پیش از این هم رایزنی‌ها شده بود که قرار است خلاصه 90 دقیقه‌ای از "پایتخت 6" 28 اسفند پخش شود، قسمت اول 29 اسفند و قسمت دوم و پایانی شب عید نوروز روی آنتن برود و اول فروردین سریال "نون.خ3" در کنداکتور قرار می‌گیرد. 

یکی از نکات قابل توجه تغییر نویسنده است که آرش عباسی به عنوان نویسنده شناخته می‌شد اما دو قسمت پایانی "پایتخت6" را محمد تنابنده نویسندگی می‌کند؛ البته مثل همیشه محسن تنابنده طراح، سرپرست فیلمنامه و مشاور کارگردان و بازیگردان سریال خواهد بود.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران