19. بهمن 1399 - 7:35
به همت کانون فرهنگی هنری شهدای زیرک آباد طبس؛
مسابقه کتابخوانی وصیت نامه امام خمینی(ره) طی دهه فجر برگزار می شود
بیرجندرسا-مدیر کانون فرهنگی هنری شهدای زیرک آباد طبس از برگزاری مسابقه کتابخوانی«وصیت نامه امام خمینی(ره)» طی دهه فجر برای گروه سنی ۹ تا ۱۸ سال در این کانون خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،«ابوطالب برهانی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در بیرجند اظهار داشت: کانون فرهنگی هنری شهدای زیرک آباد طبس در نظر دارد به مناسبت بزرگداشت دهه مبارک فجر برنامه های مختلفی را برگزار کند.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری شهدای زیرک آباد طبس با اشاره به تقدیم ۸ شهید از این روستا به اسلام و  انقلاب در ادامه بیان کرد: طی دهه مبارک فجر ویژه برنامه سالگرد شهدای زیرک آباد با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

 

وی با بیان اینکه مسابقه کتابخوانی«وصیت نامه امام خمینی(ره)» در کانون طی دهه فجر برگزار می شود، افزود: این مسابقه برای گروه سنی 9 تا 18 سال در نظر گرفته شده است و علاقمندان تا 22 بهمن ماه می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

 

برهانی با اشاره به برگزاری رزمایش کمک های مومنانه طی دهه فجر توسط کانون گفت: در این راستا 40 بسته غذایی به ارزش 60 میلیون ریال و 100 بسته بهداشتی بین نیازمندان در طول این دهه توزیع می شود.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری شهدای زیرک آباد طبس عنوان کرد: طی دهه مبارک فجر مسابقه نقاشی با عنوان «انقلاب اسلامی» ویژه کودکان و نوجوانان توسط این کانون برگزار می شود.

 

برهانی در پایان با بیان اینکه شب 22 بهمن ویژه برنامه «فیروزه انقلاب» با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد، ادامه داد: برای بزرگداشت روز 22 بهمن نیز رژه موتوری و خودرویی در دستور کار قرار دارد.

نظرات کاربران