11. بهمن 1399 - 9:10
به همت کانون فرهنگی هنری شهید مطهری روستای افین زیرکوه؛
مسابقه بزرگ نقاشی«پیروزی انقلاب اسلامی» در دهه فجر برگزار می شود
بیرجندرسا-مدیر کانون فرهنگی هنری شهید مطهری روستای افین زیرکوه از برگزاری مسابقه بزرگ نقاشی«پیروزی انقلاب اسلامی» در دهه مبارک فجر امسال برای سنین ۷ تا ۱۴ سال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، «غلامعباس انوری» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در بیرجند اظهار داشت: کانون فرهنگی هنری شهید مطهری روستای افین زیرکوه برنامه های مختلفی به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر در نظر گرفته است تا اجرایی کند.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری شهید مطهری روستای افین زیرکوه با بیان اینکه مسابقه بزگ نقاشی «پیروزی انقلاب اسلامی» در کانون برگزار می شود، افزود: این مسابقه برای سنین 7 تا 14 سال برگزار خواهد شد.

 

وی در ادامه بیان کرد: علاقمندان می توانند از 12 تا 21 بهمن ماه امسال نقاشی های خود را موضوع پیروزی انقلاب اسلامی به کانون فرهنگی هنری شهید مطهری روستای افین زیرکوه ارسال کنند و در روز 22 بهمن ماه به نقاشی های برگزیده جوایزی اهدا می شود.

 

انوری به هدف از برگزاری این مسابقه اشاره کرد و گفت: هدف از اجرای این مسابقه آشنا کردن نوجوانان با انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن است و این مسابقه به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار می شود.

 

کانون فرهنگی هنری شهید مطهری روستای افین زیرکوه در پایان عنوان کرد: علاقمندان به شرکت در این مسابقه این نکته را فراموش نکنند که نام و نام خانوادگی خود را در نقاشی خود ذکر کنند چرا که قرار است این آثار در سامانه بچه های مسجد ثبت شوند.

نظرات کاربران