8. بهمن 1399 - 9:25
بیرجندرسا-نماینده مردم شهرستان‌های قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم دارویی، سیاست آمریکا است زیرا هرجا احساس کند می‌تواند فشار حداکثری را به مردم ایران داشته باشد از آن استفاده می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، سلمان اسحاقی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بیرجند، در خصوص تحریم‌های جدید آمریکا علیه ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) و آستان قدس رضوی، اظهار داشت: بنیاد برکت از جمله مجموعه‌هایی است که از ابتدای شیوع ویروس کرونا روی پای خود مستقل ایستاده است.

وی تحریم ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) و آستان قدس رضوی را یک اقدام ناشیانه دانست و تصریح کرد: آمریکا با تحریم تولیدکنندگان واکسن کرونای ایرانی نشان داد که با سلامت مردم مشکل دارد.

نماینده مردم شهرستان‌های قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه ملت ایران با این اقدام آمریکا متوجه شدند دشمنان نظام جمهوری اسلامی به فکر سلامتی مردم نیستند، بیان داشت: آمریکایی‌ها هیچ‌گاه دلسوز مردم ایران نیستند و با تحریم مانع رسیدن کشور ایران به تولید داخلی می‌شوند.

اسحاقی با تأکید بر اینکه دشمنان این را بدانند که با تحریم‌ها نه‌تنها کشور ایران متوقف نمی‌شود بلکه روز به روز قدرتمندتر خواهد شد، عنوان کرد: هر جا که دشمن احساس کرد که ما تحریم‌ها را دور می‌زنیم و مردم به این باور می‌رسند که تحریم‌ها بی‌اثر هستند، دشمن ورود کرده است.

وی با بیان اینکه امروز بنیاد برکت چه تحریم شود و چه نشود این مسیر را عزتمندانه ادامه خواهد داد، اعلام کرد: تحریم دارویی، سیاست آمریکا است زیرا هرجا احساس کند می‌تواند فشار حداکثری را به مردم ایران داشته باشد از آن استفاده می‌کند.

نماینده مردم شهرستان‌های قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مردم باید هوشیار باشند و بدانند که حرف حق هیچ وقت از حلقوم دشمن بیرون نخواهد آمد، مطرح کرد: دشمنان به خصوص آمریکا از بدو پیروزی انقلاب اسلامی به دنبال آسیب رساندن به انقلاب اسلامی و نظام بودند و با اعمال تحریم‌های دارویی و اقتصادی و غیره به این امر می‌پردازد.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران