6. بهمن 1399 - 8:46
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ستاد اجرایی فرمان امام(ره) را مصداق عینی خنثی‌سازی تحریم‌ها است، گفت: دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره واکسن کرونا اتمام حجت بر تمام مسئولان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، حسین خسروی‌اسفزار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بیرجند، در خصوص تحریم‌های جدید آمریکا علیه ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) و آستان قدس رضوی، اظهار داشت: مهم‌ترین هدف ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) خدمت‌رسانی به مردم است که آمریکایی‌ها این مهم را بر نمی‌تابند.

وی با تأکید بر اینکه آمریکا هر نهادی که در زمینه خدمت‌رسانی به مردم تلاش می‌کند را مورد تحریم قرار می‌دهند، بیان داشت: آمریکایی‌ها هر نهادی که خدمت‌رسانی آن به مردم برسد را نمی‌خواهند.

 نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقش‌آفرینی ستاد اجرایی فرمان امام در تمام عرصه‌ها به‌ویژه از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا اشاره و تصریح کرد: این ستاد خدمات مختلفی از جمله تولید ماسک، کمک‌های مؤمنانه، ساخت کیت‌های تشخیصی، دستگاه ونتیلاتور و همچنین تولید واکسن ایرانی کرونا را انجام داده که بسیار مهم و درخشان است.

خسروی مجموعه اقدامات ستاد اجرایی فرمان امام(ره) را مصداق عینی خنثی‌سازی تحریم‌ها دانست و عنوان کرد:  آمریکایی‌ها دشمن ملت ایران هستند وهدف اصلی تحریم‌های آنان که به تعبیر خودشان تحریم‌های فلج‌کننده بود، مردم ایران است.

وی در خصوص واکسن کرونای ایرانی و مراحل آزمایشی این واکسن و جلب اعتماد مردم به تولید داخل، خاطرنشان کرد: واکسن ایرانی کرونا در همان مرحله نخست بر روی «طیبه مخبر» دختر محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) تزریق و آزمایش شد که این مهم نشان‌دهنده جلب اعتماد مردم ایران است چرا که هدف از ساخت واکسن ایرانی بحث تجاری نیست بلکه خدمت به مردم است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره واکسن کرونا را اتمام حجت بر تمام مسئولان دانست و در خصوص واکسن کرونای فایزر، مطرح کرد: متأسفانه آمریکایی‌ها واکسن تولیدی خودشان را استفاده نمی‌کنند و کسانی هم که تزریق کردند جواب منفی داده و روز به روز بر تلفات تزریق‌کنندگان این واکسن افزوده می‌شود.

نظرات کاربران