26. دى 1399 - 17:34
بیرجندرسا-مدیرکل دفتر استاندار خراسان ‌جنوبی گفت: حسب دستور استاندار برنامه «هر پنجشنبه، یک شهرستان» در دستور کار دفتر قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، احمد محبی روز جمعه اظهار داشت: طبق این اصل، برای حضور استاندار در همه شهرستان‌ها برنامه‌ریزی می‌شود.

وی افزود: پنجشنبه‌ها روز انجام سفرهای شهرستانی است و از این به بعد استاندار هر پنجشنبه در یکی از شهرستان‌ها حضور پیدا خواهد کرد.

مدیرکل دفتر استاندار خراسان جنوبی گفت: هدف از این سفرها، آشنایی بیشتر با مناطق مختلف استان، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود، مسایل و مشکلات احتمالی و از همه مهمتر گفت و گوی بی‌واسطه با مردم است.

وی به نتایج مثبت سفرهای شهرستانی استاندار اشاره کرد و گفت: تاکنون سفر به شهرستان‌های قاینات، طبس، بشرویه، فردوس، سرایان و زیرکوه پیامدهای خوبی به همراه داشته است.

محبی بیان کرد: بنا به تاکید شخص استاندار مبنی بر ثبت مصوبات این سفرها و پیگیری آنها تا حصول نتیجه، این موارد مدام در حال رصد است.

وی به بازخوردهای مثبت این سفرها از ناحیه مردم نیز تاکید کرد و گفت: این بازخوردها، نتیجه‌ای جز دلگرم‌تر شدن مجموعه به ادامه سفرها و پیگیری مصوبات آن ندارد.

بر اساس این خبر پنجشنبه‌های هر هفته، روز سفر استاندار خراسان جنوبی به شهرستان‌های استان تعیین شده است.

خراسان جنوبی به مرکزیت بیرجند ۱۱ شهرستان دارد و حمید ملانوری از آذر امسال تاکنون به ۶ شهرستان این استان سفر کرده است.

نظرات کاربران