21. دى 1399 - 10:42
بیرجندرسا-در پی قطع برق بدون اطلاع‌رسانی در هفته گذشته و خسارت دیدن تعدادی از گلخانه‌های شهرستان بشرویه دادستان این شهرستان به همراه تعدادی از مسئولین بشرویه از سه گلخانه خسارت‌دیده داخل و خارج شهر بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،  در پی قطع برق بدون اطلاع‌رسانی در هفته گذشته، تعدادی از گلخانه‌های شهرستان بشرویه مورد خسارت قرار گرفت.

در این راستا دادستان این شهرستان به همراه تعدادی از مسئولین بشرویه از سه گلخانه خسارت‌دیده داخل و خارج شهر بازدید کرد.

دادستان شهرستان بشرویه در حاشیه بازدید از این گلخانه ها گفت: پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری و ریاست محترم قوه قضائیه وظیفه تمامی دستگاه‌ها به ویژه دستگاه قضایی حمایت قاطع و تمام قد از تولیدکنندگان به ویژه نسل جوان می‌باشد.

خسارت‌دیدگان دادخواست مطالبه خسارت را مطرح کنند

احسان خسروی تصریح کرد: در قضیه ایراد خسارت به گلخانه‌ها توصیه بنده به تمامی خسارت‌دیدگان این است که به فوریت ضمن مراجعه به دفتر خدمات الکترونیک قضایی، دادخواست تأمین دلیل و سپس دادخواست مطالبه خسارت را مطرح کنند تا موضوع از طریق محاکم حقوقی دادگستری پیگیری شود.

وی افزود: دادستانی نیز از حیث وظیفه مدعی‌العموم بودن موضوع را به جد پیگیری و در صورت احراز قصور از ناحیه هر دستگاهی با مقصرین احتمالی برخورد خواهد کرد.

تضییع حقوق عامه را برنخواهیم تافت

دادستان شهرستان بشرویه تأکید کرد: با توجه به فرا رسیدن فصل سرد سال، به کلیه مدیران دستگاه‌های اجرایی خاطرنشان می‌شود که وظایف قانونی خود را به درستی انجام دهند والا در صورت ورود هرگونه حادثه احتمالی و ایراد خسارت به مردم و احراز سهل‌انگاری و یا قصور، دستگاه قضایی به هیچ وجه تضییع حقوق عامه را برنخواهد تافت.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران