18. دى 1399 - 10:55
بیرجندرسا-آیت الله عبادی با بیان اینکه سلاح بزرگ ایمان فوق همه سلاح ها است، گفت: حمله موشکی به پایگاه عین الاسد سیلی اول ایران به استکبار بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، آیت الله «سید علیرضا عبادی» امروز (۱۸ دی) در دیدار با فرماندهان نظامی و انتظامی استان به مناسبت یوم الله حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  به پایگاه شیطان بزرگ عین الاسد با اظهار کرد: سلاح بزرگ ایمان فوق همه سلاح ها است و کسی که به قدرت لایزال الهی متصل شد در هر شرایطی پیروز است.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: پیروزی تنها غلبه ظاهری نیست بلکه پیروزی در میدان علم، عقل و در معنی حقیقت انسانیت است.

 

وی خطاب به نیروی های مسلح جمهوری اسلامی ایران، افزود: شما در جایگاهی هستید که بر اساس اخبار واصله، پیشگویی های معصومین و جریان آخر زمان که پیامبران دیگر هم به آن اشاره کردند میدان آزمایش مردان بزرگ است.

 

آیت الله عبادی با اشاره به جایگاه شهر قم در روایات، ادامه داد: بر اساس روایات «سَیَأْتِی زَمانٌ تَكُونُ بَلْدَةُ قُمَّ وَ اَهْلُها حُجَّةً عَلَی الْخَلائِقِ؛ زمانی فرا می‌رسد كه شهر قم و اهل آن، حجت و راهنمای همه خلايق می‌باشند».

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی افزود: در حدیثی دیگر از امام صادق(ع) آمده است که زمانی می‌رسد که علم از شهر کوفه کوچ می‌کند و در شهر قم ظاهر می‌شود و شهر قم مرکز علم می‌شود به گونه‌ای که در کره زمین هیچ‌کس باقی نمی‌ماند مگر اینکه حجت بر آن‌ها تمام شود که نزدیک به ظهور حضرت قائم(عج) این اتفاق می‌افتد.

 

به گفته وی امام موسی کاظم علیه السلام در روایتی به ویژگی مردم قم پرداخته اند و فرمودند: «مردی از قم مردم را به حق فرا می‏ خواند و گروهی استوار، چون پاره‏ های آهن، پیرامون او گرد می‏ آیند».

 

آیت الله عبادی خطاب به حاضریت در جلسه، گفت: جای بسیار شکر است که خداوند توفیقی عنایت فرموده که انسان در جایگاهی قرار بگیرد که مصداق عینی قابل رویت ائمه اطهار علیه السلام قرار بگیرد.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه پیروزی یعنی روسفیدی، ادامه داد: در این دنیایی که باطل و ظلم و بی عدالتی و استبداد حاکم است و کار غول های بیابانی که هیچ منطقی ندارند کشتن خوبان و عدالتخواهان است چه روسفیدی بهتر از این که خداوند توفیقی دهد که شما به عنوان سمبل در نزد دوست و دشمن، شرق و غرب در مقابل ستمگران عالم ایستادگی و مقاومت کنید.

 

وی با اشاره به اینکه حمله موشکی به پایگاه عین الاسد سیلی ابتدایی ایران به استکبار بود و به گفته سردار قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران شاگردان مکتب شهید سلیمانی اول استخوان آمریکایی‌ها را خرد خواهند کرد و بعد از منطقه بیرونشان خواهند کرد، گفت: امیدواریم زمینه و شرایط لازم جهان به حد نصابی برسد که فرمانده اصلی جهان را زیارت کنیم.

 

نظرات کاربران