15. دى 1399 - 9:45
مدیر کانون فرهنگی هنری جامع فهالنج طبس؛
اجرای طرح ملی ایران قوی نیازمند تامین بودجه است
بیرجندرسا-حجت الاسلام آیین پرست با بیان اینکه اجرای طرح ملی ایران قوی نیازمند تامین بودجه است، گفت: این طرح ثمرات خوبی از جمله نشاط، رقابت، هم فکری و تقویت کانون های فرهنگی هنری مساجد را به دنبال دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،حجت الاسلام «مهدی آیین پرست» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در بیرجند اظهار کرد: کانون فرهنگی هنری جامع فهالنج طبس در سال 84 تاسیس شده است و اکنون 165 نفر در این کانون عضویت دارند.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری جامع فهالنج طبس با بیان اینکه تاکنون این کانون در سامانه بچه های مسجد توانسته چهار هزار و 300 امتیاز کسب کند، گفت: از ابتدای امسال تاکنون در راستای طرح ملی فهما برنامه های مختلفی از جمله طرح ملی راهکار، طرح تلاوت نور، گروه سرود و شنبه های با کتاب در کانون برگزار شده است.

 

وی در ادامه بیان کرد: در راستای طرح ملی فهما بحث سه شنبه های تکریم در دستور کار کانون قرار گرفت و در این راستا از سه خانواده شهید طی سال جاری بازدید شده است.

 

حجت الاسلام آیین پرست با اشاره به اجرای کمک ها مومنانه در کانون فرهنگی هنری جامع فهالنج طبس از ابتدای سال جاری تاکنون گفت: طی این مدت توزیع حدود 200 بسته غذایی و 200 بسته بهداشتی بین نیازمندان توسط این کانون در دستور کار قرار داشته است.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری جامع فهالنج طبس به طرح ملی ایران قوی اشاره کرد و افزود: طرح ملی ایران قوی یک طرح جذاب و دقیقی است که باعث ایجاد نشاط و رقابت بین کانون های فرهنگی هنری مساجد می شود و این موضوع به قوی تری شدن کانون ها در زمینه های مختلف بسیار کمک خواهد کرد.

 

وی با تاکید بر اینکه اجرای طرح ملی ایران قوی نیازمند تامین بودجه است، گفت: این طرح به تنهایی می تواند باعث جذب جوانان و نوجوانان به سمت کانون ها شود و از سوی دیگر همفکری بین اعضای کانون ها به وجود آورد.

 

حجت الاسلام آیین پرست در پایان بیان کرد: طرح ملی ایران قوی در زمینه تقویت کارکردها و برنامه های کانون های فرهنگی هنری در جامعه بسیار موثر خواهد بود.

نظرات کاربران