10. دى 1399 - 10:24
بیرجندرسا-امام جمعه فردوس با اشاره به سالروز شهادت سردار سلیمانی، گفت: متاسفانه برخی افراد در داخل کشور دم از مذاکره می‌زنند. ما هرگز با کسانی که دستشان‌ به خون شهدای والامقامی‌ همچون سردار سلیمانی، شهید فخری‌زاده‌ و...آعشته است، مذاکره نمی‌کنیم.

 حجت الاسلام محمدرضا بابایی امام جمعه فردوس در گفت و گو با خبرنگار «بیرجندرسا» با اشاره به این‌که مردم در 9 دی انقلاب، اسلام و نظام را بیمه کردند، اظهار کرد: جهت‌گیری مردم با ولایت نشان داد، هرکس از مسیر ولایت جدا شود، از حافظه تاریخی مردم نیز پاک خواهد شد.

وی با بیان این‌که این افراد از اول ضد انقلاب نبودند و فریب خوردند، تصریح کرد: سال 88 با وجود آن‌که مشارکت بی‌نظیر و بالای مردم در انتخابات را شاهد بودیم که در واقع افتخاری برای نظام اسلامی بود، اما برخی از افراد با عنوان کردن مسائلی یا سکوت به خاطر منافع سیاسی و یا قدرت طلبی‌ها و لج بازی، این افتخار را به حاشیه بردند.

امام جمعه فردوس با تاکید بر این‌که اصل و اساس پیشبرد نظام اسلامی مردم هستند، نه افراد یا جریانات سیاسی، یادآور شد: همین سیل جمعیت بود که در 9 دی 88 به میدان آمد و همه اینها را جمع کرد و این همان موضوعی است که همه جریان‌های سیاسی بایستی به آن توجه داشته باشند

حجت الاسلام بابایی با اشاره به وجود توطئه و فتنه در زمان‌های مختلف علیه کشورمان، عنوان کرد: در سخنی از رهبر معظم انقلاب آمده است که "ما هنوز خرم‌شهرهایی‌ در پیش داریم" و این بدان معنی است که فتنه‌های زیادی انتظارمان را می‌کشد.

وی با اشاره به این‌که همیشه امکان بروز فتنه وجود دارد، اظهار کرد: آنچه مسلم است آن که برای فتنه 88 از سال ها قبل برنامه ریزی شده بود و با کلید واژه تقلب در انتخابات، جریان فتنه را ایجاد کردند.

امام‌جمعه فردوس ادامه داد: در صدر اسلام نیز بر خلاف اراده پیامبر(ص) با فتنه عده ای از فتنه‌گران، امام علی (ع) خانه نشین شد و بسیاری از انحرافات پدید آمد.

حجت الاسلام بابایی، راه های بصیرت را شناخت حقیقت ولایت و شناخت ولی‌فقیه دانست و گفت: باید با تبعیت از منویات ولی فقیه، مسیر سعادت را شناخته و در این راه گام برداریم و از اطاعت از رهبری لحظه‌ای غفلت نکنیم.

وی ابراز کرد: امیدواریم که با حضور مردم همیشه در صحنه و دفاع از ولایت فقیه،تحریم‌ها و مشکلات را یکی یکی پشت سربگذاریم.

امام جمعه فردوس با اشاره به نزدیک بودن به سالروز شهادت سردار رشید اسلام سردار سلیمانی و همچنین با بیان این مهم که متاسفانه برخی افراد در داخل کشور دم از مذاکره می‌زنند، گفت: ما هرگز در مقابل دشمنان قسم خورده این کشور مذاکره نمی‌کنیم، ما هرگز با کسانی که دستشان‌ به خون شهدای والامقامی‌ همچون سردار سلیمانی، شهید فخری‌زاده‌ و...آعشته شده است، مذاکره نمی‌کنیم.

امام جمعه فردوس در پایان افزود:بر اساس سخنان سردار دل‌ها سردار سلیمانی عزیز همیشه در مقابل استکبار همانند فولاد خواهیم ایستاد.

نظرات کاربران