9. دى 1399 - 9:44
بیرجندرسا-فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس گفت: ۶۴ برنامه مختلف همزمان با «دهه بصیرت و میثاق با ولایت» و به مناسبت ایام فاطمیه، سالروز حماسه نهم دی و اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی توسط این ناحیه در شهرستان طبس برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، سرهنگ دوم پاسدار علی خبازی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به دلیل همزمانی دهه بصیرت و میثاق با ولایت با دهه اول فاطمیه، شعار محوری و سراسری این دهه «بصیرت فاطمی، ولایتمداری، مقاومت علوی» است که از نهم تا نوزدهم دی ادامه می‌یابد.

وی افزود: برگزاری یادواره سردار دل‌ها توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج، اجرای مسابقات متعدد فرهنگی و نشست‌های بصیرتی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، برپایی نمایشگاه فرهنگی، اجرای برنامه‌های مختلف در فضای مجازی، ادامه پویش نذر خون و رزمایش کمک‌های مؤمنانه با عنوان پویش سلیمانی‌ها از جمله برنامه‌هایی است که در این دهه برگزار می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج طبس گفت: ۹ دی ۱۳۸۸ برگ زرینی از دفتر پرافتخار و سراسر عزت تاریخ ایران اسلامی است که پیام ولایت‌مداری ملت قدرشناس را به جهانیان فریاد زد و مردم بصیر و انقلابی با حضور پرشکوه در آن راهپیمایی عظیم نشان دادند که توطئه‌های استکبار جهانی و نوکران دست‌آموز او نمی‌تواند در ادامه راه شهدا و امام شهیدان خلل ایجاد کند.

وی ادامه داد: فتنه ۸۸ موجب استقامت، ایستادگی مردم و کنار رفتن نقاب افراد خائن شد و ملت مطمئن شدند که دشمن قابل اعتماد نیست و همیشه به دنبال نابودی انقلاب اسلامی است.

سرهنگ خبازی گفت: به شهادت رساندن سردار سرفراز سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی در ۱۳ دی ۱۳۹۸ نیز از اشتباهات استراتژیک شیطان بزرگ بود که قطعاً بدون پاسخ نخواهد ماند.

رییس اداره تبلیغات اسلامی و دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان طبس هم گفت: تاکنون ۲ جلسه برنامه‌ریزی برای گرامیداشت دهه بصیرت و میثاق با ولایت با حضور امام جمعه، فرماندار و شورای هیات‌های مذهبی طبس برگزار و در نتیجه‌ آن ۱۶ برنامه مختلف پیش‌بینی شده است.

حجت ‌الاسلام محمد قناعت افزود: یکی از مهمترین این برنامه‌ها نشست هم‌اندیشی شهید سلیمانی با سخنرانی معاون بنیاد هدایت و تبلیغات کشور است.

با توجه به رویدادهای مهم بازه زمانی ۹ تا ۱۹ دی، این دهه به «دهه بصیرت و میثاق با ولایت» نام‌گذاری شده است.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران