8. دى 1399 - 11:13
بیرجندرسا-مدیر کانون فرهنگی هنری جامع فهالنج طبس با بیان اینکه مسابقه پیامکی «تطهیر» به مناسبت دهه فاطمیه برگزار می شود، گفت: همه رده های سنی می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، حجت الاسلام «مهدی آیین پرست» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در بیرجند اظهار کرد: کانون فرهنگی هنری جامع فهالنج طبس طی هفته جاری برنامه های مختلفی را در خصوص موضوعات بصیرتی و فاطمی برگزار می کند.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری جامع فهالنج طبس با بیان اینکه به مناسبت دهه فاطمیه در فضای مجازی به فضائل و کرامات حضرت زهرا(س) پرداخته می شود، افزود: یک جلسه ویژه برای بانوان از طرف کانون به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی با موضوع بصیرت و زوایای زندگی حضرت زهرا(س) برگزار می شود.

 

وی با اشاره به برگزاری مسابقه پیامکی به مناسبت دهه فاطمیه گفت: این مسابقه پیامکی بر اساس تفسیر آیه تطهیر از طرف کانون جامع فهالنج طبس برگزار می شود و تمامی رده سنی می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

 

حجت الاسلام آیین پرست بیان کرد: به مناسبت شهادت سردار سلیمانی برنامه ویژه ای به صورت مجازی توسط کانون برگزار خواهد شد که شامل سخنرانی امام جمعه طبس است.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری جامع فهالنج طبس در پایان با بیان اینکه برای گرامیداشت حماسه 9 دی برنامه ای به صورت مجازی و حضوری برگزار می شود، گفت: به دنبال این هستیم تا مسابقه پیامکی به مناسبت شهادت سردار سلیمانی و حماسه 9 دی در این کانون برگزار کنیم.

نظرات کاربران