7. دى 1399 - 17:06
معاون سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی:
۶۵۰ عنوان برنامه سپاه خراسان جنوبی در دهه بصیرت برگزار می شود
بیرجندرسا-معاون سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: در دهه بصیرت بیش از ۶۵۰ عنوان برنامه در سطح استان اجرایی می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، سرهنگ ماشاءالله محمودی ظهر یکشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی از تشکیل ۱۴ کارگروه تخصصی و پشتیبانی سپاه ویژه دهه بصیرت خبر داد و افزود: طی این دهه بیش از ۶۵۰ عنوان برنامه در سطح استان اجرایی می شود.

وی با بیان اینکه بخشی از این برنامه ها در دو هزار پایگاه مقاوت بسیج برگزار می شود، اظهار کرد: همچنین با توجه به شرایط کرونا، بخشی از این برنامه ها به صورت مجازی برگزار می شود.

سرهنگ محمودی برگزاری نشست های روشنگری، وبینارهای تخصصی در دانشگاه، برگزاری کارگاه سبک زندگی اسلامی، دیدار با خانواده شهدا و برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی را از جمله برنامه های پیش بینی شده دانست.

معاون اجرایی سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی از برگزاری یادواره شهدا و بزرگداشت شهید قاسم سلیمانی خبر داد و گفت: برگزاری مسابقه استانی وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی از دیگر برنامه های پیش بینی شده است.

وی بیان کرد: اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم، بهره برداری از پروژه های عمرانی، اجرای گشت محله محور و اعزام گروه های تخصصی کشاورزی و دامپروری از دیگر برنامه های پیش بینی شده است.

سرهنگ محمودی اجرای نذر خون، ختم مجازی قرآن کریم و اجرای کمک مومنانه در سه موضوع اهدای جهیزیه، آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و توزیع بسته های معیشتی را از دیگر برنامه های دهه بصیرت دانست.

نظرات کاربران