7. دى 1399 - 17:07
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی خبر داد:
برگزاری۸۰۰ عنوان برنامه دهه بصیرت و میثاق با ولایت درخراسان جنوبی
بیرجندرسا-رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از برگزاری ۸۰۰ عنوان برنامه در دهه بصیرت و میثاق با ولایت در سطح شهرستان های استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، حجت الاسلام احمد ملایی پیش از ظهر یکشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه ۲۵ کاگروه ویژه مناسبت های انقلاب در استان شکل گرفته است، افزود: نهم تا ۱۹ دیماه به عنوان دهه بصیرت و میثاق با ولایت نامگذاری شده و برنامه هایی ویژه این ایام پیش بینی شده است.

وی از اجرای ۸۰۰ عنوان در شهرستان های خراسان جنوبی خبر داد و افزود: با توجه به شیوع کرونا ویروس، بخشی از برنامه ها مجازی بوده و بخشی در فضای فیزیکی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی هم در این دیدار بیان کرد: بیش از ۲۰۰ عنوان برنامه فرهنگی و ادبی به مناسبت هفته بصیرت در ۱۰۱ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اجرایی می شود.

حمیدی افتتاح آسمان نمای دیجیتال بیرجند، بهره برداری از کتابخانه سیار روستایی را از جمله برنامه های پیش بینی شده دانست و افزود: تولید محتواهای صوتی و تصویری، برگزاری مسابقات قصه گویی در فضای مجازی و اعزام کاروان پیک امید از دیگر برنامه های پیش بینی شده است.

وی بیان کرد: به مناسبت این دهه مهرواره ای تحت عنوان سربازان کوچک حاج قاسم برگزار شده که آثار منتخب در کتابی با عنوان سلام آسمان چاپ و رونمایی می شود.

نظرات کاربران