آی پرسه
همراه لحظه های جوانی
4. دى 1399 - 20:39
پیام تبریک رئیس جمهور به سران کشورهای جهان؛
سران کشورها برای تسریع در روند مبارزه با کرونا بیش از پیش بکوشند
بیرجندرسا-رئیس‌جمهور گفت: با همکاری‌های منطقه‌ای و جهانی، برای برون رفت از بحران‌ها و تسریع در روند مبارزه با ویروس کرونا و بازگشت زندگی بشر به روال معمول، بیش از پیش بکوشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مشرق، رئیس‌جمهور در پیام های جداگانه‌ای به سران کشورهای جهان، فرا رسیدن میلاد باشکوه حضرت عیسی مسیح(ع) و آغاز سال نو میلادی ۲۰۲۱ را به آنان تبریک گفت

حجت الاسلام حسن روحانی در این پیام‌های جداگانه، تصریح کرده است: جهان امروز با بحران‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی متعددی روبرو است. ضروری است تا سران کشورها در پرتو اراده و مساعی مشترک، با همکاری‌های منطقه‌ای و جهانی، برای برون رفت از این بحران‌ها و همچنین تسریع در روند مبارزه با ویروس کرونا و بازگشت زندگی بشر به روال معمول، بیش از پیش بکوشند.

روحانی در این پیام خاطرنشان کرده است که عیسی‌بن مریم(ع)، پیامبر صلح و آشتی و پرچمدار مهرورزی و نوع‌دوستی است. امید آنست که بشر امروز، به ویژه پیروان تمام ادیان آسمانی، با استعانت از آموزه‌های رفیع انبیاء الهی و با تمسک به راه و رسم آنان بتوانند مسیر تعالی و کمال انسانی را طی نمایند.

رئیس جمهور در بخش پایانی پیام خود به سران کشورهای جهان، سالی توأم با سلامتی و بهروزی برای ملت ها و دولت‌های آنان مسالت کرده است.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران