2. دى 1399 - 11:04
بیرجندرسا-مدیر کانون فرهنگی هنری سردار مقاومت در بیرجند از برگزاری مسابقه نقاشی و دل‌نوشته سردار دلها در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،«صادق نوروزی» در گفتگو با خبرنگار شبستان در بیرجند گفت: کانون فرهنگی هنری سردار مقاومت مسجد محمد امین(ص) بیرجند به منظور گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، مسابقه نقاشی و دل‌نوشته سردار دلها را با همکاری پایگاه مقاومت بسیج سردار مقاومت شهید سلیمانی و انصار المهدی (عج) بیرجند برگزار می کند.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری سردار مقاومت در بیرجند با بیان اینکه این مسابقه ویژه گروه سنی ۵ تا ۱۶ است، افزود: شرکت در این مسابقه برای عموم کودکان و نوجوانان آزاد است و علاقمندان به شرکت در این مسابقه می توانند اثار خود را  تا ۱۰ دی ماه ارسال کنند. 

 

وی بیان کرد: کودکان و نوجوانان شرکت‌کننده در این مسابقه می‌توانند آثار خود را با ذکر نام و نام خانوادگی، کدملی و شماره تماس از طریق فضای مجازی به شماره همراه ۰۹۳۰۹۰۵۵۴۰۱ ارسال کنند.

 

نوروزی خاطر نشان کرد: به پنج اثر برتر جوایزی اهدا می شود و آثار در قالب نمایشگاه در معرض دید عموم قرار می گیرد.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری سردار مقاومت در بیرجند با اشاره به اینکه شهادت حاج قاسم سلیمانی داغ عظیمی بود که قلب ایران و تمام آزادی خواهان جهان را بدرد آورد، گفت: اما آنچه که میهن اسلامی ایران را پس از شهادت سرداران مقاومت و مردان خدا مقتدر نگه می‌دارد وجود هزاران سلیمانی در بطن جامعه است.

 

وی تأکید کرد: گسترش و تعمیق فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت، معرفی شهید سلیمانی به عنوان اسوه ایثار، اخلاص و عمل برای نسل کودک و نوجوان وظیفه همگانی است.

نظرات کاربران