6. آذر 1399 - 9:13
در دیدار با استاندار خراسان جنوبی مطرح شد؛
تاکید رئیس قوه قضاییه بر اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام خراسان جنوبی
بیرجندرسا-رئیس قوه قضاییه در دیدار استاندار خراسان جنوبی از وی خواست با توجه به سال پایانی دولت، همه تلاش خود را برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام صرف کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر،حمید ملانوری در تهران با حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی دیدار کرد و از مسائل و مشکلات استان گفت.

رئیس قوه قضائیه بعد از استماع موارد مطرح شده از استاندار خواست با توجه به سال پایانی دولت، تمام تلاش خود را برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام صرف کند.

وی گفت: تأمین و توسعه زیرساخت‌ها نیز از جمله اقداماتی است که باید در اولویت برنامه‌های استان قرار گیرد.

نماینده مردم استان خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه درخواست‌ها را با آغوش باز می‌پذیرد اظهار داشت: برای اعتلا، سربلندی و پیشرفت خراسان جنوبی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود.

استاندار خراسان جنوبی نیز گزارش مبسوطی از اقدامات استان در راستای مهار کرونا ارائه و به این نکته تاکید کرد: جلسات مکرر و نظارت‌های پیوسته‌ای با هدف تغییر رنگ شهرها در حال انجام است و امیدواریم با این انسجام و همراهی حوزه‌های مختلف بتوانیم به زودی شاهد قطع زنجیره انتقال ویروس باشیم.

ملانوری از نماینده مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری خواست، مجموعه مدیریتی استان را در رفع موانع توسعه همراهی کند.

وی با اشاره به اینکه کارش را با شعار «خراسان جنوبی؛ تدبیر، تلاش و توسعه» در استان شروع کرده است، متذکر شد: انسجام و همبستگی همه حوزه‌ها، شرط تحقق این شعار است.

به گفته استاندار خراسان جنوبی، دستور ویژه رئیس قوه قضائیه به ارکان مختلف این قوه برای همراهی و همکاری با تولیدکنندگان و کارآفرینانی که واحدهای تولیدی آنها دچار مشکل شده است و تشکر از تعامل خوب و ارتباط سازنده دستگاه‌های ذیل قوه قضائیه در استان با مجموعه استانداری از دیگر نتایج این دیدار بود.

نظرات کاربران