2. آذر 1399 - 12:36
رئیس جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی خبرداد:
مجوز «انتشارات جهاد دانشگاهی استان» صادر شد
بیرجندرسا- رئیس جهاد دانشگاهی استان از صدور مجوز «انتشارات جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی» خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایسنا،جلال الدین صادقی، امروز یکشنبه 2 آذر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به تجارب جهاد دانشگاهی کشور در این عرصه و با پیگیری‌های مجدانۀ معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان، مجوز انتشارات کتاب جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شد.

رئیس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی افزود: از این پس بر اساس آیین‌نامه نشر کتاب، مراحل اخذ مجوز نشر و چاپ کتاب محققان و پژوهشگران، معلمان، اعضای هیات علمی، دانشجویان و همه اهل و اصحاب قلم از طریق انتشارات جهاد دانشگاهی استان انجام می‌شود و متقاضیان می‌توانند درخواست چاپ و نشر کتاب‌های خود را به این انتشارات ارسال کنند.

به گزارش ایسنا، وی گفت: جهاد دانشگاهی یکی از پیشگامان عرصۀ چاپ و نشر کتاب است که وجود چندین شعبۀ پرسابقۀ انتشارات جهاد دانشگاهی در مراکز استان‌ها و فعالیت گسترده در چاپ و نشر کتاب و مقالات گویای این موضوع است.

رئیس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی ضمن تشکر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی که در مسیر توسعه فعالیت های فرهنگی ناب اقدامات ارزشمندی انجام داده و می دهد، افزود: این مجوز برای ایجاد تسهیلات لازم در امر نشر تولیدات و آثار علمی علاقمندان راه اندازی شده است.

صادقی خاطرنشان کرد: شماره تلفن‌ 8-32219356 داخلی  112 در اختیار همگان است تا  در صورت نیاز برای دریافت توضیحات بیشتر یا سفارش اثر، تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران