آی پرسه
30. آبان 1399 - 15:51
بیرجندرسا-رئیس پلیس راهور خراسان جنوبی از اعمال شدید محدودیت‌های ترافیکی در استان خبر داد و گفت: از فردا خودروهای پلاک بومی حق خروج و خودروهای پلاک غیر بومی حق ورود به استان را ندارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر،سرهنگ علیرضا عباسی ادامه داد: با هماهنگی مبادی ذیربط تمامی دوربین‌های درون و برون شهری برای اجرای این طرح بروز رسانی و آماده شده و می‌توان گفت تفاوت شاخص اجرای این طرح در خراسان جنوبی نسبت به محدودیت‌های قبلی، استفاده حداکثری از ظرفیت دوربین‌ها برای کنترل ترددهاست.

وی با اشاره به ممنوعیت تردد از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح در سطح معابر شهری هم ادامه داد: هم استانی‌های عزیز طوری برنامه‌ریزی نمایند که کارهای ضروری خود از جمله تهیه مایحتاج را قبل از ساعت ۲۱ انجام دهند چرا که تردد وسایل نقلیه بعد از ساعت اعلامی شامل جریمه خواهد شد.

سرهنگ عباسی با بیان اینکه پلیس صرفاً به دنبال اعمال قانون رانندگان در این طرح نیست افزود: علیرغم میل باطنی آن تعداد محدود از رانندگانی که در این محدودیت‌ها تخلف نمایند توسط عوامل پلیس و همچنین از طریق دوربین‌های شهری و جاده‌ای جریمه خواهند شد.

وی ادامه داد: تمامی تفرجگاه‌ها نیز در این دوره شامل محدودیت ترافیکی می‌شوند و تردد به این مکان‌ها ممنوع و شامل جریمه خواهد بود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی از همکاری ارزشمند مردم فرهیخته استان در دوره‌های گذشته اعمال محدودیت‌های ترافیکی کرونا قدردانی و ادامه داد: تمامی این اقدامات و محدودیت‌ها برای حفظ سلامتی شهروندان و قطع زنجیره انتقال ویروس منحوس کرونا است لذا انتظار می‌رود در محدودیت‌های جدید نیز شاهد همکاری مردم عزیز استان باشیم.

نظرات کاربران