29. آبان 1399 - 10:44
بیرجندرسا- مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی اظهار کرد: با عنایت به اعمال محدودیت‌های شدید کرونایی، پیرو ابلاغیه ستاد ملی کرونا تمامی اماکن ورزشی و فعالیت‌های ورزشی در سراسر استان تا ۲۰ آذرماه تعطیل است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایسنا،حسن عزیزی، امروز پنج شنبه ۲۹ آبان به رسانه‌های گروهی گفت: این محدودیت‌ها و تعطیلی شامل تمامی باشگاه‌های ورزشی اعم از خصوصی و عمومی، سالن های ورزشی، چمن‌ها، استخر ها و ورزش‌های انفرادی و گروهی است که با جدیت باید اعمال شود.

به گزارش ایسنا، وی افزود: از امروز نظارت و بازدید از اماکن ورزشی با همکاری دستگاه‌های نظارتی ذیربط آغاز و در صورت تخلف  و مشاهده فعالیت برابر مصوبات ستاد ملی کرونا و مقررات مربوطه مکان ورزشی بلافاصله پلمپ و به مراجع قضایی معرفی خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی همچنین از اعزام چهارمین کاروان تجهیزات ورزشی با عنوان «نشاط و امید» و اعتبار بیش از چهار میلیارد ریال به شهرستان‌های استان خبر داد و بیان کرد: این برنامه به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج اجرا می‌شود.

عزیزی تصریح کرد: تجهیزات ورزشی از قبیل دروازه فوتبال، توپ، تور، میله والیبال، میز فوتبال دستی، میز پینگ پنگ، میز شطرنج و دارت برای تجهیز زمین‌های چمن ورزشی، سالن‌های ورزشی و خانه ورزش به ارزش چهار میلیارد ریال در اختیار شهرستان‌های استان قرار می‌گیرد.

وی یادآورشد: توسعه اماکن ورزشی در مناطق مختلف استان و تامین تجهیزات ورزشی از جمله اقدامات انجام شده با پیگیری مسوولان استان و حمایت دولت در سال‌های اخیر بوده که نقشی مهمی در توزیع عادلانه امکانات و ایجاد نشاط در جامعه داشته است.

نظرات کاربران