27. آبان 1399 - 10:18
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی شب گذشته با تقی‌زاده معاون امور مجلس و فرامرزیان معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت ورزش و جوانان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، «حسین خسروی اسفزار» نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی شب گذشته با تقی‌زاده معاون امور مجلس و فرامرزیان معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت ورزش و جوانان دیدار و گفتگو کرد.

خسروی با اعلام این خبر گفت: در این دیدار مطالب و درخواست‌های متعدد مردم حوزه انتخابیه مطرح و مصوباتی نیز انجام شد.

وی افزود: یکی از مصوبات این جلسه افزایش بدون محدودیت میزان اعتبار و تسهیلات در نظر گرفته شده برای اشتغال جوانان در اداره کل ورزش و جوانان استان است که این مبلغ در گذشته چهار میلیارد تومان بود که طبق این مصوبه این تسهیلات بدون سقف ریالی، حسب مقررات، توسط اداره کل ورزش و جوانان استان ارائه می‌شود.

تأمین اعتبار ۲ میلیونی استخر سرپوشیده شهرستان خوسف 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در خصوص استخر سرپوشیده شهرستان خوسف نیز قول تأمین اعتبار دو میلیارد تومانی داده شد تا این طرح با کمک اداره کل ورزش و جوانان تا سال آینده به بهره‌برداری برسد.

خسروی با اشاره به مطالبه اهالی شمال شهر بیرجند مبنی بر تأمین کف‌پوش سالن ورزشی شمال شهر بیرجند عنوان داشت: معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان در این خصوص قول داد تا در اولین مرحله تأمین منابع، اعتبار مورد نیاز این سالن را اختصاص دهند.

تعیین وضعیت استادیوم ۱۵ هزار نفری بیرجند

وی بیان کرد: در خصوص استادیوم ۱۵ هزار نفری بیرجند نیز قرار شد اگر هیئت‌های ورزشی مانند هیئت فوتبال و دومیدانی در ورزشگاه مستقر شوند، اعتبارات خوبی در خصوص کمک و پشتیبانی به این هیئت‌ها و همچنین هزینه نگه‌داری استادیوم اختصاص یابد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مصوبه دیگری که در این دیدار حاصل شد؛ وعده اتمام پروژه‌های بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی حوزه انتخابیه بود که در این خصوص معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت ورزش و جوانان قول داد تا سال آینده این پروژه‌ها را تعیین تکلیف کند و اعتبار مورد نیاز آن را اختصاص دهد.

تأمین اعتبار برای خانه جوان استان

خسروی اسفزار همچنین از وعده تأمین اعتبار برای خانه جوان استان که ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد خبر داد و اضافه کرد: ایشان در این دیدار بر ساخت هتل ورزش استان تأکید داشت و قول داد که اگر این طرح با کمک اداره کل ورزش و جوانان استان و خیران و سرمایه‌گذاران کلنگ‌زنی شود، وزارتخانه نیز برای ساخت آن اعتباراتی اختصاص خواهد داد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۲ نفر از افرادی که در این اداره مشغول به کار بودند، با مشکل مواجه شده بودند که خوشبختانه اکنون این مشکل حل شده و قرارداد کار این افراد نیز تا تیرماه سال آینده تمدید شده است.

نظرات کاربران