12. آبان 1399 - 12:41
بیرجندرسا-رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی گفت: محدودیت‌های تردد در مرکزاستان از ساعت ۱۲ ظهر امروز آغاز و تا ساعت ۲۴ روز جمعه ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس،علیرضا رضایی با اشاره به اعمال محدودیت‌های کرونایی و اعمال محدودیت‌های رفت و آمد، اظهار داشت: از امروز همزمان با 25 مرکز استان در کشور محدودیت‌های رفت‌وآمد در خراسان‌جنوبی اعمال می‌شود.

وی با بیان اینکه محدودیت‌های تردد در مرکزاستان از ساعت ۱۲ ظهر امروز آغاز و تا ساعت ۲۴ روز جمعه ادامه خواهد داشت، بیان داشت: خروج خودرو‌های شخصی پلاک بومی از استان و ورود خودروهای دارای پلاک‌های غیربومی به استان ممنوع است.

رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه در پنج نقطه ورودی و خروجی بیرجند این محدودیت‌ها اعمال خواهد شد، مطرح کرد: در خروجی شهر (محور بیرجند – قاین)، میدان شهدای عبادی، تقاطع خلیج فارس و جام‌جم اجازه خروج وسایل نقلیه بومی داده نخواهد شد.

رضایی با تأکید بر اینکه تردد خوردر‌های عمومی، امدادی، درمانی، خدماتی، حمل کالا و موارد اساسی شامل محدودیت نمی‌شود، تبیین کرد: دوربین‌ها در خروجی‌های شهر بیرجند از ساعت ۱۲ فعال و خودرو‌ها در صورتی که از دوربین‌ها عبور کنند جریمه ۵۱۰ هزار تومانی برای‌شان اعمال خواهد شد.

نظرات کاربران