11. آبان 1399 - 12:25
بیرجندرسا-مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی گفت: براساس مصوبه ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا کلیه اماکن و فعالیت‌های ورزشی تعطیل است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، حسن عزیزی ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: براساس مصوبه ستاد مقابله با ویروس کرونا در خراسان‌جنوبی، کلیه اماکن و باشگاه‌های ورزشی تعطیل شد.

وی افزود: اماکن و باشگاه‌های ورزشی اعم از خصوصی و عمومی در شهرستان‌های بیرجند، قاینات و طبس که دارای وضعیت قرمز هستند تا ۲۰ آبان‌ماه تعطیل است.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی تأکید کرد: رؤسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها، مسئولین امور باشگاه‌ها، سالن‌ها و اماکن ورزشی و نگهبانان موظف به اجرای مصوبات ستاد کرونای استان هستند.

عزیزی با اشاره به فعالیت ۲۱۶ باشگاه ورزشی بخش خصوصی مجوزدار در خراسان‌جنوبی،گفت: با توجه به وضعیت بحرانی ویروس کرونا برگزاری هرگونه مسابقات ورزشی رشته‌های انفرادی و غیر‌گروهی تعطیل بوده و تمام بخش‌های عمومی و غیر دولتی مکلف هستند اسامی بیماران مبتلا یا مشکوک را با رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی در اختیار وزارت قرار دهند.

وی از راه‌اندازی پویش اهدای پلاسما با محوریت جامعه ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی خبر داد و گفت: در این پویش هیأت‌های ورزشی در راستای حمایت از بیماران کرونای با تشویق بهبود یافتگان اقدام به این امر خیرخواهانه می‌کنند که تاکنون هیأت ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی و هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی پیشگام بوده است.

نظرات کاربران