30. مهر 1399 - 12:00
رئیس اداره ورزش و جوانان درمیان:
کرونا برنامه های هفته تربیت بدنی را محدود کرد
بیرجندرسا-ابراهیمی با بیان اینکه شیوع بیماری کرونا برنامه های هفته تربیت بدنی را محدود کرده است، گفت: با توجه به وضعیت قرمز شهرستان و دستورالعمل شبکه بهداشت امسال در هفته تربیت بدنی مسابقات تیمی برگزار نمی شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان،«مهدی ابراهیمی» از برنامه های هفته تربیت بدنی به برگزاری مسابقات تیر اندازی و دارت نیروی انتظامی، هفت سنگ مهارتی برای کودکان، مسابقه فریز بی بانوان آزاد، فریز بی کارکنان شبکه بهداشت و..... اشاره کرد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان درمیان با توجه به عدم برگزاری مسابقات تیمی در این شهرستان یادآو شد: چنانچه اداره ای در طول هفته تربیت بدنی مسابقه ای برگزار کند داوری و جوایز با همکاری اداره ورزش و جوانان و هیأت های ورزشی تقبل می شود.

 

ابراهیمی مسابقه طناب زنی بانوان در فضای مجازی را از دیگر برنامه های هفته تربیت بدنی اعلام کرد و گفت: بانوان می توانند از طناب زنی خود به مدت یک دقیقه فیلم تهیه کرده و در اختیار اداره ورزش و جوانان برای داوری و دریافت جایزه قرار دهند.

 

وی در ادامه به طرح پویش میز کار میز ورزش اشاره کرد و گفت: این طرح از ابتدای مهر ماه در این شهرستان شروع شده و تاکنون 150 نفر از کارکنان ادارات در کارگاه های آموزشی شرکت کرده اند و با توجه به استقبال این پویش ادامه دارد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان درمیان دیدار با فرماندار، امان جمعه، غبار روبی مزار شهدا و... را از دیگر برنامه های هفته تربیت بدنی برشمرد.

 

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران