28. مهر 1399 - 9:08
بیرجندرسا-مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی اظهار کرد: با هدف کاهش مصرف گاز طبیعی، طرح ملی اصلاح و بهینه‌سازی واحدهای مسکونی و تجاری همزمان با سراسر کشور در استان اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایسنا،سید محمود هاشمی، یکشنبه شب ۲۷ مهرماه به خبرنگاران اظهار کرد: در راستای سیاست‌های وزارت نفت، شرکت ملی گاز ایران اقدام به اجرای طرح ملی اصلاح و بهینه‌سازی مصرف گاز موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری کرده است.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی افزود: در اجرای این طرح شرکت‌های واجد صلاحیت با اخذ تائیدیه از شرکت ملی گاز ایران با توافق و اجازه مالکین نسبت به تنظیم مشعل، نصب رسوبگیر و عایق کاری موتورخانه اقدام می‌کنند.

وی ادامه داد: پس از تایید ناظرین شرکت ملی گاز ایران، هزینه انجام شده مطابق با تعرفه شرکت ملی گاز ایران به شرکت‌های مجری پرداخت می‌شود.

هاشمی با اشاره به کاهش ۱۰ درصدی مصرف با اجرای این طرح گفت: مشترکین و شرکت‌های مجری با مراجعه به سایت شرکت ملی گاز ایران به آدرس www.nigc.ir  و انتخاب لینک بهینه‌سازی موتورخانه‌ها، می‌توانند در این طرح به صورت آنلاین ثبت نام کنند.

وی یادآور شد: در پایان علاوه بر نمایش موفقیت عملیات ثبت نام، یک پیامک برای تایید ثبت درخواست برای مشترک از سر شماره ۱۰۰۰۱۹۴ ارسال خواهد شد و مسئولیت انجام تمام مراحل بعد از موافقت‌نامه و مسئولیت انجام صحیح پروژه به عهده مجری طرح است.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران